2737
2734
من پسرم رفلاکس داره و دکترش رانیتیدین داده، من یه وعده شبا شیرخشک میدم ،دکترش میگه فقط شیر مادر و اصلا موافق شیرخشک کلا نیس. ولی من خیلی تو روز خسته میشم و میخام یه وعده باباش شیر خشک بده ، خودم ببلاک ای ار خریدم ، طرز تهیش باید همونی باشه ک رو قوطیشه؟ مثل شیر خشک عادی نمیشه درست کرد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم اولا میخوام تو تجربه خودم سهیمت کنم اگه نینیت خوب وزن میگیره اصلااااااا واسه رفلاکس اذیتش نکن چون خودش خوب میشه من پسرم رفلاکس شدید داشت طوریکه از سه ماهگی اصللللللا تو بیداری از سینه من شیر نمیخورد من هی بردمش دکترهای مختلف و کلی اذیتش کردم آخر سر یه دکتر بهم گفت ولش کن خودش خوب میشه چون خوب وزن میگرفت سره پنج ماه هم خودش خوب شد در مورد ببلاک ar هم چون به سختی حل میشه دستورش اینطوریه مواظب باش نینیت یبوست نگیره فقط
منم یه دوهفته ای زوری به پسرم میدادم؛دوسش نداشت چون غلیظ بود؛بایدعین دستور روقوطی درست کنی؛من شیرخودمم میدادم؛بعددکترش تشخیص دادکه به پروتئین گاوی حساسیت داره و بایدشیرخشک مخصوص بخوره؛منم دیگه اونو بهش ندادم؛الانم یه قوطی آکبند دارم؛الان قوطی چنده‏?‏
خدایا عاشقتم...
حدود 16 تومن هست. من دیشب دادم 90 سیسی دادم، امروز پی پی ش سفت تر شده بود و کمتر، میشه اثر شیر خشک باشه؟ اخه یه وعده میتونه اثر داشته باشه؟ چند وعده شیر خودمو خورده
2738

من مث شیر خشک معمولی درستش میکنم و محکم شیشه رو تکون میدم تا حل بشه.۵ دقیقه ام میذارم بمونه تا سفت بشه و نی نی بالا نیاره

با یکبار دادن شیر خشکم‌میشه پی پی نوزادتون سفت بشه..راه حلشم اینه که هر بار که شیشه درست میکنید داخلش چند قطره روغن زیتون بریزید

دختر منم انگار رفلاکس داره خودمم پروتیین گاوی نمیخورم این شیر پروتیینش چیه؟بچه هایی  رو که رفلا ...

پسر منم رفلاکس داره هفتماهشه هنوز خوب نشده

ببلاک ای آر میدم باهاش راحته شیر خودمو که میخورد فقط داد میزد و بالا میاورد این بهش ساخت

از مامانا کسی نیس راهنماییم کنه

عزیزم پسر منم رفلاکس داره، دکتر بهش شربت رانیتیدین داده یک سی سی صبح یک سی سی شب، ولی خیلی تنده نمیخوره، شما هم شربت میدید؟ میشه بپرسم چقدر میدید؟ پسر من هفت ماه و نیمشه