2737
2739

سلام مهربونا میشه واسه سلامتی و تعجیل در ظهور آقا امام زمان عج وسلامتی خودم و خانوادم و رسیدن به حاجتم ۵ تا صلوات مهمونم کنین و هدیه بدین ب امام علی علیه السلام؟؟ الهی ک همگی حاجت روا شین 🙏🙏

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم😔❤️

چشمتون بی بلا..حاجت روا بشی مهربون 

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
2728
چشم

چشمتون بی بلا..حاجت روا بشی مهربون 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج 

آفریدگارا،  من اکنون آماده ام که تمام خوب وبدوجودم را به تو بسپارم،تمنا دارم یک یک نقصهای درونم راکه سد راه خدمت به تو و هم نوعان من است بر طرف کنی،و قدرتی عطا فرمایی تا از این پس به خدمت تو کمر بندم.آمین.۱۴۰۲/۸/۱۶شروع تغییر (کلام زیبا)🌹السلام علیک یامرتضی علی ع🌹
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  اللهم صل ع ...

حاجت روا بشین 🙏