2737
2739
عنوان

بعداز جلوگیری چقد طول کشید

46 بازدید | 27 پست

مامانا بعداز جلوگیری‌تون برا بچه دوم چقد طول کشید باردار شین حالا بچه اول هم بگید روش جلوگیری‌تون چی بود

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
تو ادمای مختلف متفاوته اصلا نمیشه مقایسه کرد  اگه بدنت سالم باشه یکی دو سه ماه بیشتر طول نمیکش ...

سلام عزیزم من همسرم آزمایش دادن مورفولوژیش یک بود میشه راهنماییم کنید خیلی نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم من همسرم آزمایش دادن مورفولوژیش یک بود میشه راهنماییم کنید خیلی نگرانم

شکلش یعنی 

با دارو درست میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
یه دونه بچه دارم که بعد ۴سال و نیم ۵ سال تصمیم گرفتیم بچه دار شیم و دو سه ماه طول کشید باردار شدم

😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میترسم مشکلش جدی باشه بنظرت چقدر طول میکشه خوب بشه دکترم ک گفت خیییلی شوهرت ضعیفه کلا ناامید شدم

ب یه دکتر دگ هم نشون بده عزیزم ناامید نشو من بعد یکسال پسرم باردارشدم آنقدر ناشری می‌کردند ولی خدا به موقعش بهم داد ک با پا ب شکم گذاشتنشهمچی آورد برامون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

مورفو یک ۱٪ خیلی کمه 

با پزشکتون مشورت کنید احتمالا و اگه امکانش باشه براتون آی یو آی انجام میدن

باز هم بستگی به نظر پزشکتون داره و اینکه بتونن تو آزمایشگاه اسپرم سالم استخراج کنن

تو ادمای مختلف متفاوته اصلا نمیشه مقایسه کرد  اگه بدنت سالم باشه یکی دو سه ماه بیشتر طول نمیکش ...

قرص میخوردم یکسال حالا میترسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مورفو یک ۱٪ خیلی کمه  با پزشکتون مشورت کنید احتمالا و اگه امکانش باشه براتون آی یو آی انجام می ...

یعنی با دارو حل نمیشه؟ببخشید من یه سوال دیگه هم داشتم امروز روز ۱۶ سیکلمه هنوز لکه بینی دارم ک امروز یکم بیشترم شده باردارم نیستم علتش چیه از امشب دوفاستون خوردم ممکنه قطع بشه

قرص میخوردم یکسال حالا میترسم 

خب من پیشینه ی زنانت رو نمیدونم چطوریه

اگه همسرت شرایطش اوکی باسه

اگه خودت پریودی های منظم داشته باشی و مشکل خاصی نداشته باشی از ماه دوم به بعد میتونی منتظر جواب مثبت باشی

بچه اولتون چند سالشه؟ من خودم اصلا دوس ندارم به این زودیا باردار شم سخته 🥴

سه سالشه میگم تا بشم زایمان کنم این تو چهار پنج ساله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706