2733
2739
عنوان

شمام تابحال اینطوری شدین؟

16 بازدید | 17 پست

هروقت شوهرم میاد خونه انگار بدم ازش میاد نمیدونم چرا مشکلیم نداریم باهم هرموقع میره بیرون انگاری ارامش میگیرم نمیدونم چرا اینطور شدم دوست دارم همش بره بیرون

دلیل باید داشته باشه خب

رفتار بد 

دلخوری 

چیزی

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
نه ولا کلا ادم مهربونیه

منم همينجوريم گلم با بقيع خوبم اما شوهرم ك ميره انگار راحترم اصلا هم نميتونم باشوهرم حرف بزنم اصلا بلد نيستم شوهرمم باهام حرف نميزنه اما با بقيه ميگه و ميخنده🥺

هورمونات بهم نریخته؟ منم ی مدته خیلی بد هورمونام ریخته بهم همش دوس دارم تنها باشم از همه بدم میاد ان ...

نمیدونم چطور باید بفهمم البته خیلی وقته پریودم نمیشم

بعضی وقتا پیشمیاد ناراحتی ولا الان خیلی وقته اصلا دعوا نکردیم نمیدونم چه مرگمه

گاهی بهم ریختن هورمونا ممکنه باعثش بش

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
منم همينجوريم گلم با بقيع خوبم اما شوهرم ك ميره انگار راحترم اصلا هم نميتونم باشوهرم حرف بزنم اصلا ب ...

اخی عزیزم ما اینطور نبودیم الانم اون خوبه نمیدونم چرا حوصلشو ندارم اصلا عذاب وجدان دارم😪

2706