2752
2734
عنوان

میخوام جمع کنم برم خونه پدرم

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 55 پست
یه ماهه کی وقت کرد بخواد دست روت بلند کنه.این آدم نمیشه.سر خوش و بش زندگی زدتت خدا ب آینده ات رحم کن ...

اخه رفتیم مسافرت اخلاقش عالی بود مثل قبل اما همین راجب جریان دعوا حرف زدم گفت حقت بوده زدم خیلیییی مغروره خیلی دوسش دارم گیر کردم

نازنینم💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما شمالم رفتیم برگشتیم معذرت خواهی نکرد ازم خواهرگلم

اشکال نداره شما بزگواری کن یک ماه کمه تا میخایین با هم تفاهم داشته باشین چند سال طول میکشه انشالله زندگیت پر از شادی و برکت مشه دلم به حال خانوادت میسوزه من مجردم اما ۳ خواهر دارم متاهلاً وقتی بحث میشه بین شوهراشون پدر و مادرم خیلی تو فکرشونن و ناراحت میشن

اخه رفتیم مسافرت اخلاقش عالی بود مثل قبل اما همین راجب جریان دعوا حرف زدم گفت حقت بوده زدم خیلیییی م ...

خوب بعد دعوا و زدن عادی میشه دیگه تا آخر ک نمیخواد بد رفتاری کنه.بازم خودت میدونی ولی هیچوقت واسه زندگیت با دلت تصمیم نگیر وقتی عقل داری.انشالله همیشه شاد باشی

2731
حامی که نیستن راضی به ازدواج مون نبودن اما رک میگه حقت بوده زدم خیلی داغونم کرد

پس ولش کن

دوروز دیگه میزنن تو سرت که اره دیدی ما درست گفتیم نباید ازدواج میکردید و از این حرفا

ی چند روز شوهرت هرچی گفت تو هیچی نگو اوضاع آروم شه 

نخواب ای بخت وارونه که آینده چراغونه🤞 

به نظرم رفتنت دردی رو دوا نمیکنه فقط گستاخ تر از قبل میشه میگه اون دفعه زدم رفت خونه باباش هیچ کاری نتونست بکنه برگشت پس بازم میزنم..... 

نمیگم تحمل کن چوون میدونم نمیشه.... 

خدا رو شکر بچه نداری مواظب باش حامله نشی 

اگه تونست با حرف زدن و مشاوره خودشو اصلاح کنه فبها نتونست فقط یه بار آژانس بگیر برو خونه بابات دیگه اگه خدا هم از آسمون اومد پایین بر نگرد

به نظرم رفتنت دردی رو دوا نمیکنه فقط گستاخ تر از قبل میشه میگه اون دفعه زدم رفت خونه باباش هیچ کاری ...

من تحملم کمه اما خب تحمل میکنم به زور.ولی خب یه جوری گفت حقته انگار رفتم با یه مرد دیگه رابطه داشتم اینقدر گناه بزرگی کردم که حقم بوده.حامله نمیزارم بشم تا الان اصلا جلوگیری نکردم چون سن شوهرم بالاس ۱۵ سال ازم بزرگ تره اما دیگه جدی میکنم.مشاورم ایشالا تنها میرم اون نمیاد

نازنینم💜
من مجردم ولی ایییبنقققدر تو خونه مادرم عذاب داده بهم تو خونه شوهر تیکه تیکه هم بشم بر نمیگردم ولی ...

فک میکنی هیچ جا خونه پدرمادر نمیشه

منم مشکلات با مادرم زیاد داشتم اما الان قدرشو میدونم

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
چی بگم...نگرانیم زیاده

همه همینطورن..روانشناسا میگن ۴سال برای زندگیتون بجنگید..اگه درست نشد بعد جدا شید..

یک ماه که خیلی طبیعیه نگرانی وجروبحث..گرچه که شوهرخود من سر یک ماه ونیم تصمیم به جدایی گرفت..برای همینه که میگم تلاش کن برای زندگیت