2737
2739
عنوان

بهترین دوستم بهم گفت اعصابت..

69 بازدید | 6 پست

یه ساعت پیش اینا وقت ناهارم بود باهاش چت میکردم بعد زیاد نمیتونستم صحبت کنم باهاش، یه مدته که یسری رفتاراش دلمو زده مثلا به عنوان دوست خیلیی احساسی رفتار میکنه یعنی همش قربون صدقه که حقیقتا تو دوستی زیاد خوشم نمیاد یا من با یه دوست دیگم کاری کنم حسودیش میشه خودشو لوس میکنه عین زن و شوهرا رفتار میکنه(جفتمون مجردیم) یا مثلا چیزی ک میگم هی میپرسه چی چرا چجوری سوالای مسخره، بعد گفتم لطفا انقدر سوالایی نپرس که جوابشونو میدونی برگشت گفت اعصابت از جای دیگه خورده سر من بدبخت خالی نکن بعدم بای (میدونه از بای بدم میاد) گفتم از چیز دیگه ای عصبی نیستم تو الکی بحث میکنی، برگشت گفت ببخشید تو خودت اعصابت ت.. خمیه😐... بعدم مثل بچه ها زد بلاک کرد زنگم زدم جواب نداد در صورتی که من اولش خوب رفتار کردم، شما بودین چیکار میکردین؟ نگین کات تو شرایطی ام تقریبا یه روز درمیون میبینمش 

بعضی وقت ها بجای جر و بحث فقط یه طرف مقابل نگاه میکنم و تعجب میکنم این حجم وسیع از بی عقلی و نفهمی چطور تو ی کله به این کوچیکی جا شده!" ARMYدر عمل عاشق و درحرف عاقل.. 

کات 

ی روز در میون هم ببینش 😐

من رفیق سابقم هر روز میبینم 

سر کلاس هم بغل دستم میشینه ولی بش رو نمیدم و باش کات کردم 

مثل مترسکی که تا آخر عمر دستاش بازه اما کسی بغلش نمیکنه 🎭  وسط یه روز بد یادت افتادم و لبخند زدم 💓 ♡ تو درون قلب من فرمانروایی و دگر مثلت نیست ، غیر آغوش تو هر جا بروم ولگردیست ♡ (نکنه گریه کنی من واسه چشمات بمیرم 🤍🥲با اینکه جات خالیه جاتو ب هیچکی نمیدم 🫀....)  تو قمار عشق تو جونیمو باختم 🚶‍♀️ یار دیگران شوی میبرم این شاهرگ را 🖤!؟  صبا بر ان سر زلف ار دل مرا بینی/ز روی لطف بگویش که جا نگه دارد ⛓️💓 غبار راهگذارت کجاست تاحافظ / به یادگار نسیم صبا نگه دارد 🧸 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زیاد رو بهش نده کم محلی کن

دلم میسوزه براش خیلی دوسم داره ولی حقیقتا با رفتاراش کنار نمیام.. تازه ازم بزرگترم هست

بعضی وقت ها بجای جر و بحث فقط یه طرف مقابل نگاه میکنم و تعجب میکنم این حجم وسیع از بی عقلی و نفهمی چطور تو ی کله به این کوچیکی جا شده!" ARMYدر عمل عاشق و درحرف عاقل.. 
2731
کات  ی روز در میون هم ببینش 😐 من رفیق سابقم هر روز میبینم  سر کلاس هم بغل دستم میشینه ...

جدی؟ سه ساله دوستیم انگار وابسته شدم بهش

جدی؟ سه ساله دوستیم انگار وابسته شدم بهش

آره بهش کم محلی کن 

سوال ميپرسه با آره و نه جواب بده 

وقتی میخواد حرف بزنه یجوری بپیچون و برو 

کلا بی محلی کن بهش 

مثل مترسکی که تا آخر عمر دستاش بازه اما کسی بغلش نمیکنه 🎭  وسط یه روز بد یادت افتادم و لبخند زدم 💓 ♡ تو درون قلب من فرمانروایی و دگر مثلت نیست ، غیر آغوش تو هر جا بروم ولگردیست ♡ (نکنه گریه کنی من واسه چشمات بمیرم 🤍🥲با اینکه جات خالیه جاتو ب هیچکی نمیدم 🫀....)  تو قمار عشق تو جونیمو باختم 🚶‍♀️ یار دیگران شوی میبرم این شاهرگ را 🖤!؟  صبا بر ان سر زلف ار دل مرا بینی/ز روی لطف بگویش که جا نگه دارد ⛓️💓 غبار راهگذارت کجاست تاحافظ / به یادگار نسیم صبا نگه دارد 🧸