2733
2734
عنوان

کافه دخترا

46 بازدید | 12 پست

سلام خوشکلا تو شهری که دوساله میشه اومدم میخوام یه کافه راه بندازم برای دخترا وخانما یعنی میشه کافه دخترا فقط میخواستم از شما بپرسم اگر شما بودید دوست داشتید چجوری باشه این کافه؟چه سرگرمی هایی توش باشه؟ بیلیارد خوبه؟ بخوام بازی های پرتاب توپ تو سبد و اینجور چیزها بزارم استقبال میشه؟ کلااا بنظرتون باید چجوری باشه  پیشاپیش سر تعظیم دارم به همه ی زنان ایران و جهان شما بهترینید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین من یه سفره خونه میرم تو شهریاره...منچ داره تخته نرد داره چندتا بازی دیگه هم هست.شبا هم مافیا 

مامان ببخشید...نمیدونستم اخرین باره بغلت میکنم...نمیدونستم باید بیشتر بگم دوست دارم.😔😔😔😔
2740
ببین من یه سفره خونه میرم تو شهریاره...منچ داره تخته نرد داره چندتا بازی دیگه هم هست.شبا هم مافیا&nb ...

ای جااان دیگه چی دیگه بنظرتون چه کارایی بکنم چی سرو کنم؟؟

ای جااان دیگه چی دیگه بنظرتون چه کارایی بکنم چی سرو کنم؟؟

ببین گلم باید برید دوره ببینید برای سرو ابمیوه و بستنی و شیک و...درسته؟به نظرم اسنک و سیب زمینی بسه

مامان ببخشید...نمیدونستم اخرین باره بغلت میکنم...نمیدونستم باید بیشتر بگم دوست دارم.😔😔😔😔
ببین گلم باید برید دوره ببینید برای سرو ابمیوه و بستنی و شیک و...درسته؟به نظرم اسنک و سیب زمینی بسه

نه بابا بلدم خودم این چیزارو‌ تو خونه همیشه درست میکنم

نه بابا بلدم خودم این چیزارو‌ تو خونه همیشه درست میکنم

پس عالیهههههه.زدی به منم ادرس بده بیام.شهرقدسم😍😍😍😍