2733
2734

اگه می تونید بگید چی بوده و چیو جیگزین کردین. 

و اینکه چه مدت؟ 

خودم یه مدتی به جای تنبلی برای ورزش می رفت وسط شهر پیاده می شدم و پیاده برمی گشتم خونه یعنی مجبور بودم بیام. 

خیلی عالی شده بود حالم، اوضاع اطرافم، عصبانیتم . یه مسافرت رفتم ترک کردم :// حدود سه ماه بود که اون کارو می کردم. 

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا

سر اولین اختلاف پاپیچ طرف میشدم و دعوا راه مینداختم 

الان خیلی به اعصابم مسلطم

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر اولین اختلاف پاپیچ طرف میشدم و دعوا راه مینداختم  الان خیلی به اعصابم مسلطم

چقدر عالی چطوری اینطوری شد؟ 

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
2742
چقدر عالی چطوری اینطوری شد؟ 

مدیتیشن میکنم

نفس عمیق میکشم یکم هم به صحبتای حسین عربزاده گوش میدم خیلی آرومم کرده

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

من قبلا حرف دیگران ناراحتم میکرد و خود خوری میکردم یا وقتی دعوام میشد با شوهرم کش میدادم دعوارو سکوت نمیکردم الان خداروشکر بهترم بی تفاوت شدم ب حرف دیگران و سکوت میکنم خیلی عوض وآروم شدم

خدایا چنان کن سر انجام کارتو خوشنود باشی و ما رستگار
مدیتیشن میکنم نفس عمیق میکشم یکم هم به صحبتای حسین عربزاده گوش میدم خیلی آرومم کرده

چقدر عالی آفرین 💐 منم تمرین تنفس و مراقبه دارم خیلی هم سعی می کنم خودمشاهده گری داشته باشم اما برنامه ام نامرتب شده باید مرتبش کنم. 

ده روزه تصمیم گرفتم پشت سر کسی حرف نزنم، تمسخر یا غیبت یا تهمت و زخم زبون نزنم، حتی دیگه خبرهای مرگ و میر رو که تو کانالا میذارن چه از طرف مردم چه حکومت هیچ کدوم رو نقل قول نمیکنم میگم من که مطمئن نیستم شاید اشتباه بگم و بشه غیبت و تهمت ، خیلی دقت میکنم حتی در مورد کسی که شُهره شَهره هم حرف نمیزنم، انقدر خوشحالم که نگو، تصمیم گرفتم اگه ناخواسته در مورد کسی حرف یا قضاوتی داشته باشم یک تسبیح استغفرالله بگم، ولی تا حالا با کمک خدا اصلأ قولم رو نشکستم و واقعأ احساس سبکی میکنم، امروز هم خواب دیدم رفتم زیارت امام رضا، خودم که فکر میکنم برای کنترل ذهن و زبانمه که مورد قبول واقع شده

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
2740
من قبلا حرف دیگران ناراحتم میکرد و خود خوری میکردم یا وقتی دعوام میشد با شوهرم کش میدادم دعوارو سکوت ...

آفرین 👌 عالیه. خیلیا بی حس می شن نهایتا افسردگی می گیرن. خودخوری رو چطوری ترک کردین؟ یعنی درونن اینو چطوری برای خودتون جا انداختین که خودخوری نداشته باشین؟ 

ده روزه تصمیم گرفتم پشت سر کسی حرف نزنم، تمسخر یا غیبت یا تهمت و زخم زبون نزنم، حتی دیگه خبرهای مرگ ...

به به عجب اراده قوی ای 💞💞💞. ماشالله. خیلی عالیه سه بار خوندم.اتفاقا با قناعت حرف زدن انرژی درونی آدمو خیلی بالا می بره موفق باشین الهی. 

به به عجب اراده قوی ای 💞💞💞. ماشالله. خیلی عالیه سه بار خوندم.اتفاقا با قناعت حرف زدن انرژی درونی ...

قربونت ، ممنونم ازت، شاد و پر روزی باشید انشالله، التماس دعا

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
قربونت ، ممنونم ازت، شاد و پر روزی باشید انشالله، التماس دعا

فدات 💐 شاد باشی الهی. حاجت روا انشالله. محتاج دعا

آفرین 👌 عالیه. خیلیا بی حس می شن نهایتا افسردگی می گیرن. خودخوری رو چطوری ترک کردین؟ یعنی درونن این ...

چون فهمیدم دنیا ارزش غصه خوردن نداره و با خودم فکر کردم  اون طرفی ک آزارم میده چقدر برام ارزش داره ک بخاطرش حال خودمو خراب کنم وب خودم آسیب برسونم فهمیدم هیچکس ارزش بهم زدن ارامشو نداره و هربار ناراحت میشدم با خودم حرف میزدم راجبش شاید باور نکنی الان با اون طرف مشکلی ندارم و خیلی رابطمون خوب شده گاهی باید خودمونو تغییر بدیم زمان میبره ولی شدنیه اگه ایمانتو قوی کنی

چون فهمیدم دنیا ارزش غصه خوردن نداره و با خودم فکر کردم  اون طرفی ک آزارم میده چقدر برام ارزش د ...

بی نهایت ممنون از توضیحتون💐💐 امیدوارم ایمان من همین طور قوی بشه بتونم خیلی هارو ببخشم♥️ الهی هر روز نسخه بهتری از روز قبلتون باشین

بی نهایت ممنون از توضیحتون💐💐 امیدوارم ایمان من همین طور قوی بشه بتونم خیلی هارو ببخشم♥️ الهی ...

خواهش گلم،آمین ممنون, خدا کمکت کنه وعاقبت بخیر بشی آمین 

2706