2733
2739
عنوان

وکالت طلاق

559 بازدید | 12 پست

بچه ها من مهریموبخشیدم وکالت طلاق گرفتم درخواست دادم حالا ده روزدیگه جلسه شورا. بعدش چقد طول میکشه تا دادگاه بره پروندم و کلا پروسه طلاقم چقدطول میکشه. کسی اطلاعی داره لطفا بهم بگه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین

من تو دادگستریم خداوکیلی واسه خودمون سواله چرا باید طلاق وکالتی بره صلح و سازش و شورا ..

به هرحال تو یک جلسه دادگاه تموم میشه 

و مدت زمانش بستگی به شلوغی شعبات داره 

ما در تهران نوبت رسیدگی هامون زیر دوماه نیست

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قبلا شنیدم از بچه های نی نی سایت، که اگه وکالت طلاق داشته باشین زیاد طول نمیکشه یماهه یا فووووقش سه ...

سه ماه؟چقد زیاد اخه من دوسال ک بلاتکلیفم. بعد اقا خودشم باید بیاد یا نیاز نیس؟

2742
من تو دادگستریم خداوکیلی واسه خودمون سواله چرا باید طلاق وکالتی بره صلح و سازش و شورا .. به هرحال ت ...

عزیزم حرف اونروز کاملا درست بود اون جایی ک رفتم بلدنبودن وامراهنمایی علط کردن روز بعدش ک شما گفتی جای دیگ برو.رفتم ودرخواست فرستادم. اما بقیه روندش اطلاع ندارم اینکه چقد زمان میبره ایا قاصی همون جلسه حکم طلاق میده یاخیر واینکه اقا باید باشه یا لازم نیس همه اینا

سه ماه؟چقد زیاد اخه من دوسال ک بلاتکلیفم. بعد اقا خودشم باید بیاد یا نیاز نیس؟

من طبق چیزایی که توی نی نی سایت خوندم دارم جوابت رو میدم عزیزم، خیلی ها سر ۲۰ روزه طلاقشون رو گرفتن حتی شوهرشون نمیدونست! پس یعنی لازم نیس شوهر بیاد

من تو دادگستریم خداوکیلی واسه خودمون سواله چرا باید طلاق وکالتی بره صلح و سازش و شورا .. به هرحال ت ...

عزیزم اگه وکالت طلاق تو عقد نامه هم باشه همینقدر راحته؟ یا باید تو دفتر اسناد رسمی ثبت باشه؟

2738
عزیزم حرف اونروز کاملا درست بود اون جایی ک رفتم بلدنبودن وامراهنمایی علط کردن روز بعدش ک شما گفتی جا ...

خداروشکر اره بهت گفتم اشتباه گفته

جلسه دادگاه یک روزه ..یه آزمایش بارداری فقط میمونه

نیازی به حصور آقاهم نیست

عزیزم اگه وکالت طلاق تو عقد نامه هم باشه همینقدر راحته؟ یا باید تو دفتر اسناد رسمی ثبت باشه؟

حتما ثبت دفتر اسناد رسمی بشه چون باید کلمه بلاعزل قید بشه و هم چنین حق اعتراض هم سلب و ساقط،بشه که هیچ عاقدی نمینویسه

خداروشکر اره بهت گفتم اشتباه گفته جلسه دادگاه یک روزه ..یه آزمایش بارداری فقط میمونه نیازی به حصور ...

آره عزیزم ممنون از راهنمایی درستت. وگرنه باید گیج میشدن ومیرفتم حلسات مشاوره ثبت نام مکردم.ینی همون جلسه اول قاضی رای به طلاق میده؟برا محضر چی اقابایدبیادصیغه طلاق خونده بشه درسته؟اگ نیادچی

آره عزیزم ممنون از راهنمایی درستت. وگرنه باید گیج میشدن ومیرفتم حلسات مشاوره ثبت نام مکردم.ینی همون ...

تو یک جلسه رای میدن 

نیازی به حضورش تو هیچ مرحله ای نیست 

حتی تو محضر