2737
2739

سلام دوستان.ممنون میشم اگه کسی واقعاتجربه داره کمک کنه.

پسرم ۱سال و۹ماهشه ودوسه ماهه آبریزش داره،سه تامتخصص کودک حاذق شهرمون بردمش وهرکدوموداروهاشونومصرف کردم.هرداروواسپریی که بگین.دوروزخوبه،دوباره آبریزش داره.واقعاکلافه شدم،هم من هم خودش.

کسی تجربه مشابه داره؟بنظرتون متخصص حلق وبینی لازمه ببرم یانه؟چیکارکنم؟

نظراتتونوبعدامیخونم دوستان،ببخشیداگه بی جواب موندین🌹

دلبندم بندبنددلت رابه خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد

فقط دکتر الرژی ببر .

شاید به چیزی حساسیت داره.

یا داره دندون در میاره.

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دخترمنم بعد از انفولانزا آبریزش گرفته وخیلی وقته بصورت حساسیت شده کلی شربت واینا دادم ودکتر بردم فایده نداشته

تجربه ای که کردم اصلا نباید سردش بشه همیشه زیرپوش پوشیده بیرون کلاه میذاره

ادویه ها بدترش میکنند

هر روز چای ولرم میدم بخوره

وقرص سیتریزین نصف بهش میدم خیلی خوب شده

البته دخترم ۵سالشه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

شبا موقع خواب یه کلاه نخی سرش کن

تو بینی دو قطره روغن بنفشه بچکان هر روز

طبع مغزش سرد شده گرم کنی خوب میشه

اسپند وکندر دود بده زیاد

اینا رو انجام بده زود جواب میگیری

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
2740
شبا موقع خواب یه کلاه نخی سرش کن تو بینی دو قطره روغن بنفشه بچکان هر روز  طبع مغزش سرد شده گر ...

دکترگفته اسپنددودنکن حساسیت زاست 

شبا موقع خواب یه کلاه نخی سرش کن تو بینی دو قطره روغن بنفشه بچکان هر روز  طبع مغزش سرد شده گر ...

شوهرم عطسه و آبریزش زیاد داشت

با این کار خوب شد 

راستی کمی روغن سیاه دانه یا روغن بنفشه بمال رو

ملاج سرش 

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

امتحان میکنم عزیزم،بی ضرره فک کنم

2706