2737
2734

بچه ها دیشب خودم خواب عروس دوماد دیدم یادم نیس کی بودن..بابامم امروز گفت خواب دیدم عروسیت بود..میترسم ینی چی ؟اخه میگن تعبیر خوابش مرگه؟خیای میترسم از مرگ همش۱۹سالمه عقدم خیلی آرزوها دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من صد بار دیدم عروس شدم یا عروس دوماد دیدم خوابو جدی نگیر صدقه بگیر خیر انشالله 

لایک نکنننننننن لایک نکنننننننننن                مه ترسه … عاشقبه عاشق بوون ترسی ناوی ئه و په ره که ی شیت ده بیت شیتیش بو خوی دنیایه که!

هر خوابی که تعبیر نداره منم خیلی خواب دیدم که عروسیم بود تازه آخرین بار خواب دیدم که خودم دامادم😑

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2738

سعی کن هیچوقت خوابت برا کسی تعریف نکنی بعد هر خواب بد یه صدقه بندار دفع بلا شه

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
من صد بار دیدم عروس شدم یا عروس دوماد دیدم خوابو جدی نگیر صدقه بگیر خیر انشالله 

باش عزیزم مرسی..آخه من سر یچیز کوچیک بحثم‌شد با یکی گفت نفرینت میکنم نکنه تعبیر بشه

2706