2733
2734
عنوان

جرم گیری دندان

522 بازدید | 25 پست

دوستان جرم گیری دندون درد داره ؟چجوریه تجربه داشتید؟

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم بی حسی بزنن هیچی نمیفهمی 

سلام ممنونم من پانسمان گذاشته دکتر نرفتم الان کلی دعوام کرد گفت دندونات جرم گرفته باید جرم گیری کردمیترسم خیلی

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2728

من یبار انجام دادم درد نداره ولی یه جوریه، یه مایع میریزه رو دندونات و با یه دستگاه تقریبا نوک تیز میکشه رو دندونا. اون مایع تو دهنم منو اذیت میکرد هر چی به دکتر میگفتم بزار بیام بالا تف کنم نمیذاشت

2740
در ضمن اونقدرا هم دندون رو سفید نمیکنه. من بخاطر رفلاکس دندونام از پشت سیاه شده بود.جرم گیری کردم ال ...

عزیزم من بخاطر پانسمان که دکتر کرده میخواستم جرم‌گیری کنم شما دردداشتی؟

خوب باید بری درست کنی اگه خیلی میترسی به دکتر بگو بیهوشت کنه

اره واقعا میترسم 

2706