2752
2734

تازگیها مبتلا شدم نباید ارد و نان گندم و حو بخورم و هرچیزی گلوتن داره. دوسه ماه رعایت کردم ولی داشتم از گشنگی میمردم نان ذرت زیاد گیر نمیاد اگم بیاد گرووون.. کیک و بیسکوئیتم نباید ازینا بخورم ولی امروز ی کیک درست کردم میخوام بخورم..همینجوریشم مردم گشنگی میکشن چ برسه ب اینکه ممنوعم باشه کاش یکم بفکر ما سلیاکی ها بودن..

فروشگاه های نان سحر 

نون های مخصوص دارن و خیلی هم ارزونن 

بخر ازونجا 

خانوما لطفا برا موفقیت و عاقبت به خیر شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید، با دعاهای خوب شماست که روز بروز پیشرفت میکنم.ممنونم💛🧡❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فروشگاه های نان سحر  نون های مخصوص دارن و خیلی هم ارزونن  بخر ازونجا

توی سوپری ها هم‌پیدا میشه حیلی هم خوشمزه ن

رایس کیک بگیر برای خودت

رعایت کن دلپیچ و معده دردش نمیارزه 

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

وای عزیزم خواهشا نون مخصوصتو بخور و رعایت نکن اگه نکنی اخرش خدایی نکرده سرطانه و حالت بدتر میشه من خالم مبتلاست یه مدت رعایت نکرد به غلط کردن افتاد صدبرابر پول اون نون رو خرج دکتر کرد تازه چه زجری کشید بماند

این نیز بگذرد  
سلیاک ینی چی قند دارین

سلیاک یه بیماریه که پرز ها و ریز پرز های روده ی باریک تخریب می‌شه 

در اثر واکنش به پروتیین گلوتن به وجود میاد که توی گندم و جو وجود داره

باعث می‌شه ویتامین B12 کمتر جذب بشه و موجب کم خونی خطرناک میشه

عزیزم مراقبت کن اگه نکنی موجب کم خونی شدید می‌شه بعد بیا درست کن باید یه خرج  بیشتر بذاری

بله ممکنه حتی دچار سرطانم بشم ولی وقتی گرسنمه دلم کلی چیز میخواد چطور نخورم حتی اردم تینجا گیر نمیاد شوهرم حوصله نداره بره شهر دیگه

2706