2733
2739
عنوان

دیگه دوست ندارم باهاش ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 105 بازدید | 28 پست

بنظر من بیخیالش شو چون همین ارتباطی ک دارن با هم حتی اگر از رو قصد نباشه ک البته خیلیا هستن بعد چند سال از طلاقشون پشیمون میشن و بهم برمیگردن باعث میشه تو شکاک بشی و ناراحت و عصبی بشی 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دو سال از شوهر عوضیم جدا زندگی میکنم طلاقم نمیده اونم همش برام برنج و روغن و مرغ و چیزای مختلف میخره میاره. من ماهی سه تومن بابت مهر و نفقه ازش میگیرم اون دفعه لباسم برام خریده بود گذاشتم دم در ورداره ببره. بعضی مردا هنوزم فکر میکنن زن قبلی هنوزم زنشونه و مال اوناست شاید زنه این حسو‌نداشته باشه و اصلا نخوادش دیگه. اما کلا وارد اینجور مسائل نشو زندگی اینجوری سخته دنبال مردی باش که جدام شده بچه نداشته باشه که هی عین کنه به زن و بچه قبلیش بخواد بچسبه

هر چیزی که مارو نکشه قوی ترمون میکنه
چون بچه داره در ارتباطن

پس اگه از نوع حساسش هستی هیچوقت با این آقا ازدواج نکن چون کاملا حق داره به فرزند و همسر سابقش چون مادر بچه اشه برسه ، تازه در نظر بگیر گاهی قرار بره بچه اش رو ببینه یا ببرتش بیرون یا بیاره خونش و حق داره اگه نمی تونی با این قضیه کنار بیای اصلا وارد زندگیشون نشو و به خودتم عذاب نده ، خیلیها با این قضیه راحت کنار میان و حتی بچه ی طرف مقابل رو قبول میکنن 

خودت قبلا جدا شدی عزیزم؟

این آقا چی داشته که ۲ سال عمرت و گذاشتی براش؟!

چرا اولش عاقلانه و منطقی فکر نکنیم که بعدا توش بمونیم

بچه که داره

مهریه هم داره میده

مطلقه که هست خونه که نداره با توجه به سنش

چه آپشن مثبتی داره آخه

خدایا شکرت🤲🍃
2740
منم دو سال از شوهر عوضیم جدا زندگی میکنم طلاقم نمیده اونم همش برام برنج و روغن و مرغ و چیزای مختلف م ...

دقیقا اکثر مردا اینجورین حتی بعد از طلاق حس مالکیت دارن تا زمانی ک زن سابقو با مردی ببینن یا ازدواج کرده باشه منم دقیقا همین تجربه رو داشتم

چون بچه داره در ارتباطن

وا

خب از اول درست بگو بچه داره ازش

یه جوری میگی انگار بدون بچه اینقدر در ارتباطن با هم !

۵ میلیون هم نفقه بچه هست لابد .... وظیفشه که بده

برنج و روعن هم میرسه به بچه خودش 😐😐😐😐😐

اثاث خونه مگه جهیزیه خود اون خانم نبوده که نوشتی برده ؟

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

شاید اگه الان کات کنی یک ماه تو فکر باشی شاید از این دخترایی احساسی باشی تا یک سالم جای خالیشو حس کنی 

بعد دو سال دیگه که یکم بزرگتر و پخته تر شدی به خودت افتخار میکنی که جواب رد دادی 

هیچکدوم از ما اگه عقل الانو داشتیم خیلی از کارای دوسه سال پیش رو انجام نمیدادیم 

خود من اگه عقل الانو داشتم یه رشته تحصیلی بهتر انتخاب میکردم

با کسی ازدواج میکردم که حقوق ثابت داشته باشه نه شغل آزاد و.....

پس به دو سال دیگت فکر کن 

عزیزم اصلا قبول نکن بزرگترین اشتباهه ازدواج با مردی که بچه داره و اون زنه هم داره از شوهر سابقش پول میگیره 

من خودم الان موندم چه کنم شوهرم یه پسر از ادواج قبلیش داره طلاق گرفتند  همه پولشو زن سابقش از ش میگیره  به من پول نمیده خرجی نمیده محبت نمیکنه  جدا میخوابه کتکم میزنه پسرشم همش بهش توهین و بی احترامی میکنه نکته جالبش اینجاست رفته  دوباره زن سابقش رو صیغه کرده   مدام با هم در ارتباطن و پیشش میره و رابطه جنسی هم باهاش داره تا چیزی هم بگم کتک میخورم اصلا توجهی به من و بچه مشترکمون نداره یعنی روانیم کردن  نکن خواهر من نکن .ازدواج با مردی که بچه داره زن سابقش ارامش رو ازت میگیره و علنا دار ی با هوو زندگی میکنی گول اینو نخور که طلاق گرفتن اگه زنش شوهر کرد باهاش ازدواج کن  وگرنه با مجرد یا بدون بچه ازدواج کن .تمامممم