2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

علم پیشرفت کرده امید بخدا داشته باش

خیلی بدتر از سرطان سینه هام درمان شدن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
وااا این حرفا چیه الان دیگ کسی از سرطان سینه نمیمیره .اگ زود درمانشو شروع کنه .  ما اطراف داشت ...

منم شانس آوردم زود متوجه شدم ولی باید یک سینمو تخلیه کامل کنم همش به خودم میگم ای کاش حتی زودتر متوجه میشدم آخه چرا اصلا تو فکرش نبودم و از هیچ مرجعی اطلاع رسانی نشد که بفهمیم باید زودتر بریم برای چکاپ 

منم شانس آوردم زود متوجه شدم ولی باید یک سینمو تخلیه کامل کنم همش به خودم میگم ای کاش حتی زودتر متوج ...

خب دیگ پس نگران چی هسی .

سرطان اسمش گنده اس خواهر وگرنه درمان داره .

تخلیه کن باز ک خوب شدی پروتز کن سینه اتو 

والا شوهر سابق من سرطان داشت الان چند ساله خدارو شکر سر و مرو گنده اس .حالشم توپه

باشه، توخوبی😏
2738
خب دیگ پس نگران چی هسی . سرطان اسمش گنده اس خواهر وگرنه درمان داره . تخلیه کن باز ک خوب شدی پروتز ...

آخه دکترا هیچ قولی نمیدن همش آدمو از متاستاز میترسونن و مدام میگن آبنده مشخص نیست انشالا که متاستاز نکنه

آخه دکترا هیچ قولی نمیدن همش آدمو از متاستاز میترسونن و مدام میگن آبنده مشخص نیست انشالا که متاستاز ...

خب همشون میگن این خرفارو.اونام احتمالاتو در نظر میگیرن 

دکتر به همسرسابقم گفت احتمال بهبودیت پنجاه درصده رید بهش دکتره .ولی خب خداروشکر بهتره.روحیه بالا و قوی هم داشت 

خب سرطان جوریه ک اگ درمان نشه یا دیر بشه متاستاز میکنه .برای همسر من متاستاز کرده بود به طحالش .ولی بازم بهتر شد.فقط و فقط باید زود جلوشو گرفت.وگرنه درمان پذیره

باشه، توخوبی😏

من یه گروه توی تلگرام زدم که اونایی که سرطان سینه دارن بیان توش و به هم کمک کنن چون هیچ انجمن یا تجمع مجازی نیست که بشه باهم چت کنیم و آرامش بگیریم اکثر مریضا توی مطب دکتر از هم شماره میگیرن تا بعدا همو گم نکنن و از همدیگه سوالاتشونو بپرسن اگه دوس داشتید به کسانی که تمایل دارن کمک کنن یا الان درگیرشن معرفی کنید ممنونم

سلام دوستان یه گروهی به تازگی تشکیل شده برای بهره مندی از تجربیات دوستانی که به کانسر پستان مبتلا هستند.
اگر مایلید عضو بشید.
Breastcancer_Ghahremanan@

خب همشون میگن این خرفارو.اونام احتمالاتو در نظر میگیرن  دکتر به همسرسابقم گفت احتمال بهبودیت پ ...

بله حق با شماست من وقتی خودم مبتلا شدم تازه فهمیدم چقدر اطلاع رسانی توی این بیماری که شبیه سونامی همه گیر شده مهمه ولی هیچ سازمان و ارگانی هیچ بیلبوردی هیچ تبلیغی هیچ برنامه ای ساخته نمیشه و گفته نمیشه حواستون به سرطان باشه حیف از عمر که بخاطر بیماری که دیر متوجه بشیم بخوایم خانواده هامونو تنها بزاریم

ممنونم 

بله حق با شماست من وقتی خودم مبتلا شدم تازه فهمیدم چقدر اطلاع رسانی توی این بیماری که شبیه سونامی هم ...

درسته اطلاع رسانی واقعا ضعیفیه 

تو کشور ما سرطانو مرگ میدونن تا اسمش میاد فک میکنن قراره بمیرن. در حالیکه اینجوری نیس 

همسر من سخت ترین سرطانو داشت .سرطان خون. 

ک بهش گفتن اگ پیوند بشه احتمال بهبودیش ۵۰درصده .اما پیوند هم نشد و داره زندگی میکنه 

خواهش میکنم گلم. 😘

باشه، توخوبی😏