2737
2734

سلام دوستان خوب نی نی سایت 

ما تقریبا دوسالی میشه باهزار قسط و وام یه خونه کوچولو خریدیم دیوار ب دیوار ما یه پیرزن زندگی می کنه ک هراز چندگاهی میومد خونمون شاید هفته ای یه بار . بچه هاش یه شهر دیگه بودن و اونجور ک تعریف می کرد بچه هاش اینو نمی خواستن چون بعد ۱۸ سال زندگی سه تا بچه رو ول می کنه و طلاق می گیره بچه هاشم چون طلاق می گیره ب پدرشون میده کلا بچه هاشو ول می کنه این خانم شماره شوهر منو گرفته بود می گفت شوهرم مثل پسرشه و اگه کاری داشت شوهرم در حد توان براش انجام میداد. خیلی با شوهرم حرف میزد و رفته بود عکسای جوونی شو بااین ک بی حجاب بود ب شوهرم نشون داده بود و میگفته ک ببین چه من خوشگل بودم زنت مثل شیربرنجه . ب شوهرم گفته بود یه شوهر جوون مث خودت برام پیدا کن ک ماشین داشته باشه منو دور بده. شوهرم اینارو برام تعریف کرد.من زیاد به حرفای شوهرم توجه نکردم . چن روز بعد شوهرم خونمون بود این خانم اومد خونمون و چایی خورد بعدش می خندید گفتم چی شده باز خوشحالیین خبریه؟ گف یه پسره همسن شوهرت اما از شوهرت خیلی خوشتیپ تر عاشقم شده گفته عاشق چشات شدم چقد سفیدی . شوهرم و من بهم دیگه نگاه کردیم و این چن دقیقه بعدش پاشد رف خونشون.من ب شوهرم گفتم من دیگه اینو خونه راه نمیدم توهم حق نداری بری پیشش و حتی حق نداری کمکش کنی.شوهرم خیلی دلرحمه این بمن ثابت شده س. تقریبا ده روز بعد این قضیه این خانم زنگ در خونمونو زد من درو باز نکردم و چون دیوار ب دیواریم صدامون میرف خونشو دوباره اومد در خونه بازم درو باز نکردم حتی لگد میزد ب در و زنگ درو میزد و من درو باز نکردم.زنگ زده بود ب شوهرم و گفته بود ک آیدا دروباز نمی کنه چی شده . شوهرمم می دونست چرا درو باز نکردم گفته بود ک شاید متوجه نشده . خلاصه من حتی تو کوچه سلام این خانم نمی کردم و این فهمیده بود ک دیگه خونه من جایی نداره اما با همه این حرفا شوهرم بهم می گف ک الان فلانی زنگ زده گفته پام درد می کنه برو برام میوه بخر یا دسمال کاغذی ندارم بخر و اگه تو میگی برم وگرنه ک دس ب سرش کنم منم میگفتم برو گناه داره . خلاصه این خانم یه هفته بعدش مریض میشه شدید و زنگ زد ب شوهرم بیا بریم دکتر ک دارم میمیرم و شوهرم بردش. وقتی برگشتن ب شوهرم گفته بود ک پولای تو خونم کم شده بعد ک بیشتر چک کرده بود دیده بود سه تا از لوازم برقیاش و دوتا سکه تمام بهار داشته ک دزدیدن. گویا طرف کلید داشته و در شکسته نشده و اومده بود خونمون و میگفت ایدا پولا و طلاهای منو برداشته از سر لج برداشته منم زنگ زدم ۱۱۰ گفتم برو شکایت کن تا جواب بدم و برن انگشت نگاری اگه من برداشتم میام جواب میدم خلاصه پلیس اومد و وارد خونش شد و من نمی دونم چی گفتن خلاصه شب ک شد داد و بیداد رو برداشت و همسایه هارو دور خودش جمع کرد ک این مالمو برده این برده خلاصه من بخاطر ابروم نیومدم بیرون .انقد ناراحت بودم و خودمو فحش میدادم برا کمک ب این پیرعفریته . از همون روز هم هروقت میره بیرون از جلو در خونمون رد میشه بلند بلند نفرین می کنه من و بچه هامو نفرین میکنه . این خانم متولد ۱۳۳۰ هستش و من و شوهرم ۳۰ سالمونه. واقعا موندم چکار کنم فعلا هم توان اینکه تغییر مکان رو نداریم. واقعا خسته شدم از تهمتا و نفریناش . هر روز سردردم.😔

برای سلامتی پدرم و برگشتش به خونمون یه صلوات مهمونم کنم😔🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه میترسم‌به کسی حتی کمک کنم

ولی سکوتت تورو گناهکار نشون میده

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2728

وای چ تو مخی واسه همینه اصلا با همسایه صمیمی نمیشم فقط در حد سلام و تمام 

محلش نده بذار اینقد بگه برات مهم نباشه بالاخره خودش خسته میشه 

💎هیچ چیز از هیچکس بعید نیست💎
2738

واااای

خیر نبینه

همین ادما باعث میشن دیگه هیچ ادمی تمایل نداره به هم نوعش کمک کنه

تا جایی که میتونی ازش دوری کن

کاملا قطع رابطه کن

حتی سلام علیکم نکنین

شمارشم بذارین تو لیست سیاه شما و همسرتون

به حرفاشم بی اعتنایی کن

اصلا گوش نده به حرفاش

نشنیده بگیر

دوستای گل نی نی سایتی لطفا برای سلامتی دخترم دعا کنید،اسمش معصومه ست،ممنونم
واااای خیر نبینه همین ادما باعث میشن دیگه هیچ ادمی تمایل نداره به هم نوعش کمک کنه تا جایی که میتو ...

دارم همین کارو میکنم اما اون مارو ول نمی کنه در خونمون بلند بلند نفرین می کنه

دیگه میترسم‌به کسی حتی کمک کنم ولی سکوتت تورو گناهکار نشون میده

من اصن ادم سروصدایی و دعوایی نیستم دعوا می بینم تنم می لرزه و نمی تونم حرف بزنم.😔

خوب مطمئنا دنبال یه راهی برای برهم زدن رابطه شما با همسرت بوده. واکنش همسرتون وقتی به شما تهمت زده چی بوده؟ در طبیعی ترین حالت همسرتون باید اعاده حیثیت کنه. دیگه هم با ایشون رفت و امد نکنید

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
دارم همین کارو میکنم اما اون مارو ول نمی کنه در خونمون بلند بلند نفرین می کنه

بی خیال باش

بهش اهمیت نده

پیر خرفت

دوستای گل نی نی سایتی لطفا برای سلامتی دخترم دعا کنید،اسمش معصومه ست،ممنونم