2733
2734

بچه ها هرروز مثلا یه خاطره از زمان چند سال پیشم یه دفعه یادم میاد بدون اینکه بحثی راجبش پیش بیاد 

مثلا الان تو گوشی بودم یه دفعه زمانی ک کلاس کنکور میرفتم یادم اومد ک نزدیک ظهر بود و بارونی و سرد داشتم از خیابون رد میشدم بیام خونه با اینکا هیچ موضوعی ک شبیه اش باشه رو بخوام ببینم ک یادم بیاد

مثلا سر کلاس نشستم یه دفعه یه حرفی ک چندین سال پیش کسی بهم گفته میاد تو ذهنم

میخوام بدونی که من عوض شدم ، شایدم یکم عوضی .. اینسری دیگه واقعا اون قلب مهربونمو انداختم جلوی سگا تیکه تیکش کردن ؛ میخوام بدونی که دیگه با موش مردگی بازیاتون خام نمیشم ، دیگه فرصت نمیدم دیگه درک نمیکنم ! دیگه با کوچیک ترین چیز ترکتون میکنم و میرم . الان ی قلب جدید دارم با قانونای جدید .. قانون اول و اخرش اینه که اگه از این قلب رفتی ، دیگه راه برگشتی وجود نداره ! یا الان یا هیچوقت .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ی عمره اینطورم

من تازگیا اینجوری شرم واقعا نمیدونم من اینجوریم یا همه اینطوری شدن

میخوام بدونی که من عوض شدم ، شایدم یکم عوضی .. اینسری دیگه واقعا اون قلب مهربونمو انداختم جلوی سگا تیکه تیکش کردن ؛ میخوام بدونی که دیگه با موش مردگی بازیاتون خام نمیشم ، دیگه فرصت نمیدم دیگه درک نمیکنم ! دیگه با کوچیک ترین چیز ترکتون میکنم و میرم . الان ی قلب جدید دارم با قانونای جدید .. قانون اول و اخرش اینه که اگه از این قلب رفتی ، دیگه راه برگشتی وجود نداره ! یا الان یا هیچوقت .

باز مال تو خوبه من سال 87قرص خوردم خودکشی کردم از اون موقع که سال 87بود تا سال 89رو هیچی تو ذهنم نیست  اصلا این دوسال رو هیچی یادم نمیاد هیچی اصلا نمیدونم اون دوسال چیکار کردم کجا رفتم کجا اومدم 

رب گوجه میفروشم قوطی ۳۶ به قیمت کارخونه فقط خانمای کرجی 
2738
باز مال تو خوبه من سال 87قرص خوردم خودکشی کردم از اون موقع که سال 87بود تا سال 89رو هیچی تو ذهنم نیس ...

عههه چه جااالب

منم‌همینم صحنه های معمولی از سالها قبل یا حرفای عادی  شگفت انگیزه انگار مغز ریکاوری میکنه خاطر ...

خیلی واسم جالب بود فکر کردم مشکلی پیدا کردم ک اینجوری شدم 

باز مال تو خوبه من سال 87قرص خوردم خودکشی کردم از اون موقع که سال 87بود تا سال 89رو هیچی تو ذهنم نیس ...

من سال ۸۷شکست عشقی شدیدی خوردم سال۸۹باقرص خودکشی کردم بخاطر اذیت و رفتارای بابام

یا رب نظر توبر نگردد