2752
2734

اصلا خنده داره انگار جادوگره همه چیز میدونه و ادم خوبیه خیلی باحاله بجای اینکه مردم از خرافات دور کنند این چیزا چیه نشون میدن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اره🤷‍♀️😓

ولی مثل اینکه حقیقته 

این جادوجمبلا از خیلی قدیم تو ایران رواج داشته درباره طلسم ماه و مهری هم که جیران داشته و بعد مرگش دست دو تا از زنای دیگه شاه میوفته یه روایتایی تو تاریخ هست

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 

اره دقیقا انگار همه هیشکاره هستن فقط این ننه اشوب میدونه چی میشه چی نمیشه 

با اون چشاش اه 

سلام میشه واسم یه صلوات بفرسین به نیت خونه دار شدن و سلامتی فرزندانم منم برای شما میفرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بچه ها ، این جیران که میگن بر اساس واقعیته،، یعنی واقعا ننه آشوبی هم وجود داشته ؟؟(

نه بابا😂 ولی طلسم ماه و مهرو میگن جیران داشته بعد که میمیره دست دو تا از زنای دیگه شاه میوفته

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 

خب واقعیته تو زمان قاجار همینقدر پر رنگ بوده خرافات و این سریال هم داره اون زمان نشون میده با تموم کم و کاستی هاش ، سریال تعلیمی نیست که ازش انتظار داری 😉

الانم تو قرن ۲۱ باز تو همین نی نی سایت دنبال حس ششمی و دعا هستن هنوز 😂😑

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
نه اینا تخیل نویسندس مثل سیاوش ولی خ بده انقدر مردم بسمت جادو جمبل سوق میدن

کلا فیلم های ایرانی بداموزی دارن

(فاطمه‌ هستم) برای خوشبختی من و علی💍، رونق شغلمون سلامتی خودمون و خانواده هامون یه صلوات میفرستی؟😍 1403/03/03 به آرزوم میرسم چون لیاقتشو دارم🌝🌱🌿 نوکر حضرت زهرام هروقت زندگی بهتون سخت شد بگین یا زهرا تنهاتون نمیزاره ❤️ اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک ❤️ خدایا شکرت🤲 برای هرچیز خوبی که تو زندگی م دارم، خدایاشکرت 🤲 برای سلامتی، برای علی م ، برای خانوادم ، برای همه چی🌻. 
اره دقیقا انگار همه هیشکاره هستن فقط این ننه اشوب میدونه چی میشه چی نمیشه  با اون چشاش اه  ...

خیلی تاثیر بد داره ک یه جادوگر با اون خونه قیافه یه ادم درستکار نشون میدن

2706