2733
2734

سلام دوستان 

شوهرم نسبت به سرما حساسه ونمی زاره یه ذره هوا بیاد توی خونه، مدام شوفاژ روشن میکنه، همه میگن خونتون عین سونا میمونه، پسرم شب ها لباسش خیس عرق هستش😔تا پنجره باز میکنم میگه ببند، همه هم بهش میگن ولی میگه شماها فشارتون بالاست یا.... میگه بعد حمام جلوی یخچال نرو سرما میخوری🤦‍♀️موندم چیکارش کنم عوض بشه؟ در حسرت هوای پاییز و زمستان موندم

منم شنیدم بهتره از سرمای پاییز حفظ کنی خودتو 

بعداز ظهرا برو بیرون قدم بزن

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم حمام برم بعدش خیلی مراقبم زود یخ میکنم، ولی هوای خونمون خیلی متعادل، خونه پدرشوهرم مثل سوناست، وای اصلا از اونجا برمیگردم باید دوش بگیرم 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
بگو لباس گرم بپوشه توخونه همیشه گرماییا عذاب میکشن

والا میگم،یعنی خودشو با گرما خفه میکنه، اگه بخاری باشه تا انتها زیاد میکنه جوری که جهنم میاد جلوی چشمت، اگه شوفاژ باشه همینطور، از یک ماه قبل مدام کلاه و کاپیشن و... تن بچه باید باشه، شیشه ماشین رو پایین نمیده، مدام بخاری، منم دلم هوای تازه میخواد، خفه میشم، چطور میشه درمان کرد؟ 

2740
بهش گرمیجات بده مویز سیاه دونه اینا بده بهش

واقعا اثر داره؟ یه مدت شیره و ارده میدادم ولی خیلی فرقی نکرد، به نظرم بیشتر حالت ذهنی داره، ترس از سرما یا شایدم طبع بدنش خیلی سرده،چون خودشم کلا آدم گرمی نیست در روابط زناشویی 

بدنش عفونت داره باید ببریش چکاپ...بعدشم اون توی اتاق بخابه 

نه از اول ازدواج حتی مجردی به این قضیه معروفه، کار یک سال و دوسال نیست که بگم عفونت هست، بعدم به خاطر یه سرما گرما نمیخوام تختم جدا بشه

😅گفتم شاید شما هم تا حالا با افراد نظیر شوهر من برخورد داشتید، خواستم ببینم چطور میشه طبع رو عوض کرد

2706