2733
2734

دیشب عروسی رفته بودم داماد پدر نداشت برادر نداشت مادرشم سه چهار روز پیش عمل قلب فوری انجام داده بود توتالار بردن ته ته تنها نشست

تخت مادرشو توخونه دیدم کلی دلم گرفت 🥺

عروس داماد آواره مونده بودن وسط حیاط نمیدونستن باید چیکار کنن هرکسی یه دستوری میداد اخر مادرشوهرم  که زندایی داماد بود رفت دستشونو گرفت برد خونه خیردعا داد راهیشون کرد 

فیلمبردارهم رفته بود نیومد جلوی در فیلم بگیره نامرد😢

این چیزارو میبینم میگم تک فرزندی اصلا خوب نیست

مادر خوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی واسه دخترم باشم❤️😁🥺  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خیلی بده شوهر من خواهر داره ولی برادر نداره 

شب عروسی مون همه دوست هاشو پسرهای فامیل دورشو گرفتن و همه کارهاشم انجام دادن خدا خیرشون بده شوهرم احساس تنهایی نکرد خیلی عروسیمون بهش خوش گذشت

2731

بستگيه به خانواده داره

اگه بتونن رفاهو فراهم كنن ميتونن ٢٠ تا بيارن پشت هم

ولي كسي كه نتونه نيازاي بچه رو فراهم كنه يكيشم اضافس

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
آره خیلی بده شوهر من خواهر داره ولی برادر نداره  شب عروسی مون همه دوست هاشو پسرهای فامیل دورشو ...

وضع مالی همسرت چطوره 

مادر خوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی واسه دخترم باشم❤️😁🥺  

من تک فرزندم. ازدواج کردم

نمیگم بَده،خیلی خوبیا داره ولی تک فرزندا گاهی تنهاترین آدمای دنیان..

وقتی بزرگترین درد رو داشتم اما خواهری نبود که بهش بگم یا برادری نبود که ازش بخوام کمکم کنه، دردتم نمیتونی به پدرمادرت بگی که غصه ی یدونه بچشون رو نخورن    

منم اولا معتقد به تک فرزندی بودم ولی از وقتی مامانمو خواهرم رفتن یه کشور دیگه و من تک و تنها موندم و حتی کسی ندارم بتونم مشگلاتمو بهش بگم و فقط باید بریزم تو خودم فهمیدم خواهر داشتن یعنی چی.سه ساله با دل خوش خرید نرفتم درصورتی که قبلا با خواهرم و وخترش کل شهرو میگشتیم و مخندیدیم و فقط یه روسری میخریدیم ولی دلم خوش بود.الانم باردارمو واسه دخترم خواهر میارم.اگه بدنم کشش داشته باشه دوست دارم تا چهارتارو بیارم

2706