2733
2734
عنوان

مامانا و باردارا لطفا بیاین

27 بازدید | 22 پست

خانوما من حالت تهوع شدیدی داشتم اول بارداری تا هفته های 13و 14بهتر شدم جوری ک فقط دیگه اگ دمیترون نمی‌خوردم حالم بد میشد ولی با خوردن دمیترون خیلی خوب بودم الان دوسه روزه دوباره تهوعم شدید تر شده چیکار کنم؟ دلیلش چیه ؟ 19هفته و 2روزم

حالت تهوع عادیه دیگه تو بارداری دلیل نمیخاد که تازه هنوز اولای بارداریته

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...

خیلی از دور اطرافای من تا اخر بارداریشون هم حالت تهوع داشتند

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سردرد و ورم نداری فقط حالت تهو داری یا بالا میاری

گلم حالت تهوعم برطرف شده بود کامل دیگ بالا هم نمی‌آوردم ولی دیروز بی‌اختیار بالا آوردم الآنم ک تاپیک زدم رفتم دسشوی بالا آوردم و اسهال و دل‌پیچه شدید دارم 

خیلی از دور اطرافای من تا اخر بارداریشون هم حالت تهوع داشتند

خب این مدت نداشتم و خیلی بهتر شده بودم ولی بعد اینکه تاپیک زدم  رفتم دستشویی بالا آوردم و اسهال و دل‌پیچه گرفتم نمیدونم دلدرده یا دلپیچه

خب این مدت نداشتم و خیلی بهتر شده بودم ولی بعد اینکه تاپیک زدم  رفتم دستشویی بالا آوردم و اسهال ...

خب اینطوری که میگی شدیده به پزشک متخصصت بگو

2740
شمارشو ندارم ک صبا باید زنگ بزنم مطب

اره حتما زنگ بزن 

شمارشم بگیر 

والله من در کل دوماه حالت تهوع داشتم 

دو سه ماه هم فقط مرغ و گوشت نمیتونسم بخورم الانم هفته ۲۷ هستم

اره حتما زنگ بزن  شمارشم بگیر  والله من در کل دوماه حالت تهوع داشتم  دو سه ماه هم ...

من ک هنوز مرغ و گوشت نمیتونم بخورم باز مرغ تحملش بهتره برام گوشت ک اصلا  این مدت بهتر شده بودم تا الان ک تاپیک زدم تهوع دارم گوشیو گذاشتم زمین رفتم دستشویی ک دوباره بالا آوردم و اسهال شدم الآنم دل‌درد دارم فک کنم دلپیچس

2706