2733
2734
عنوان

کسایی که تجربه افسردگی و اضطراب داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 53518 بازدید | 68 پست
منم با ملودی موافقم من خودم همیشه دارو که میخوام مصرف کنم اول عوارض جانبیش رو میخونم بعد همش منتظرم که یکیش برام اتفاق بیوفته ایجوری بیشتر اذیت میشم
Life's donkey without me
ایرانی چیو سرترالین ایرانی هست آسانترا خارجیش من دکتر روانپزشک بهم میگفت خودش هر روز آسانترا میخوره میگفت اگه نخورم حالم بده
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیتالوپرام هم ایرانی هست خارجیش هم هست من واسه کارخونه هگزال رو میگیرم که آلمانی هست
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
2731
سمانه جون ممنونم عزیزم از نظرت ملودی جان مرسی خیلی توی تصمیمم مصمم شدم سرگل جان من ایران نیسم عزیزم. میدونم اصله قرصه اونی که گرفتم اگه واقعا نتیجه ی دلخواهمو بده واقعا معجزه شده شیوا جوون چقدر بد. شوهر من از صبح که فهمیده ده بار بهم زنگ زده. هر وقت بهش میگفتم حالم خوب نیست فکر میکرد الکی شلوغش میکنم. دلم براش سوخت.
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
اره ملودی میدونم باید حتما مشاوره هم برم. باورتون نمیشه وقتی دکتره برام دارو نوشت میخواستم بپرم توی بغلش. برای اولین لتر یه نفر پیدا شده بود که بدون غرض به حرفام پوش بده و باورم کنه. از بس همه ی دورو بری ها میگفتن چیزیت نیست الکی شلوغش میکنی
رز میدونی مثل چیه انگار چشمت ضعیفه همه جارو تار میبینی خط و خطوط برات واضح نیست بعد عینک میزنی همه جا شفاف میشه دقیقا آسنترا بدای من اینطور بود انگار ذهنم به هم ریخته و مغشوش بود بعد آسنترا همه چی جای خودشو پیدا کرد ذهنت مرتب میشه منطقت میاد بالا
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
امیدوارم ملودی . خیلی امیدوارم کردی. خدا انشالله هر چی میخوای بهت بده. از صبح که خورده بودم یه کم تهوع و گیجی گرفته بودم. داشتم کم کم پشیمون میشدم. خوب شد که اینجا تاپیک زدم
شک نکن بهترین قرصه نظر یمی از دکتری خوب روانپزشک هست که اینومیگفت البته اولش اصلا ممکنه بهتر که نشی هیچ بذتر هم بشی ولی ادامه بده ببین روز بیستم چقدر بهتر شدی بعد بیا یه تاپیک بزن
یکی از دوستانم هم که داروسازه این قرص رو میخوره خیلی راضیه میگفت از روز ۱۵ واسش عالی شده