2733
2739

میگم.شما تاحالا بچه هاتون دعوا کردید؟  هر جور دعوایی داد زدن کتک حرف بد زدن بشون زیر لب وعه ووعه کردن و این چیزا ، ؟؟؟ من تاحالا ک اصلا نزدم ولی بعضی وقتا ک دیگه نق نق نق نق و هیچ جوره آروم نمیشد یا موقع تعویض لباس زجههههخ میزنه الکی داد میزدم زیر لب وعه پعه اروم شوووو و اینا میگفتم با عصبانیت، الان دقیقا یک هفته س ب خودم قول دادم تحت هیچ شرایطی هیچی بش نگم و مهربونی کنم ولی عذاب وجدان قبل رو دارم ، شما چطور برخورد میکنید؟؟

ببین من صبرم زیاده حتی طوری ک چند بار لیوانارو شکستن اصلا ب خودم نگرفتم ولی وای ب روزی ک سیم هام اتصالی بدن ... دیگ خدا ب داد طرف برسه

یه بار زدمشون 

ولی بعدا نزدم

دکترای پرستاری  : سوالی دارید بپرسید

من خاله شم میشه بیام؟من تا حالا ندیدم خواهرم جوجه رو دعوا کنه یک سال و چهارماهش ه ولی دختر خالم خیلی دعوا میکنه بچه اش و بچه رو صدا داد حساس شده ی کم بلند حرف بزنیم موقع بازی زجه میزنه از ترس اونم هم سن جوجه ماست دوماه کوچیکتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خاله شم میشه بیام؟من تا حالا ندیدم خواهرم جوجه رو دعوا کنه یک سال و چهارماهش ه ولی دختر خالم خیلی ...

اخی الهی، ایول ب خاهرت لعنت ب من دیگه.عررررگز چیزی بش نمیگم

بچه ی زیر دو سال کاری نمیکنه که بخوای دعواش کنی

باید خودتو آماده کنی برا ۲ سال به بعد

رو صبرت کار کنی کنترل خشم داشته باشی وافعا اذیت کن میشن

مخصوصا ۳ سال به بعد که میخوان حرف ،حرف خودشون باشه

اللهم عجل لولیک الفرج
2740
اخی الهی، ایول ب خاهرت لعنت ب من دیگه.عررررگز چیزی بش نمیگم

دور از جون،آره گناه دارن طفلی ها بچه خواهر منم موقع تعویض لباس خیلی کولی بازی در میاره ولی باز با خنده و شوخی میگذرونه ،ولی ی جور دیگه بچه رو اذیت میکنن دیگه غذا نمیخوره ب زور بهش غذا میدن همه اش