2752
2734
عنوان

طلاق با داشتن فرزند

1279 بازدید | 88 پست

سلام خانمای عزیز🌹

شوهرم بهم خیانت کرده منم نمیتونم ببخشمش یا فراموش کنم میخوام جدا شم اما ی دختر ۱۹ ماهه دارم به هیچ وجه نمیتونم از دخترم بگذرم واقعا در شرایط بدی قرارگرفتم از ی طرف دخترم تموم زندگیمه از ی طرف هم نمیتونم با ی مرد خائن ی عمر زندگی کنم میخواستم بدونم کسی تجربه ای داره ازین مدل جدایی لطفا راهنماییم کنید بخدا خیلی خسته شدم شوهرم هر عیبی داشت گفتم عیب نداره بخاطر دخترم گذشتم اما ازینکه بیرون خونه به من خیانت کنه و تا ۳ نیمه شب نیاد خونه نمیتونم بگذرم فقط ۲۱ سالمه اما ی عمر پیر شدم لطفا اگر مشابه من بودید یا دید کسی رو از دوستان یا اقوام بهم بگید سپاسگزارم🌱

2731

سلام اولا حضانت فرزند تا هفت سالگی با مادره ، دوما خانمم ببخش بگذر ازش، کاری کن تکرار نکنه، فکر آینده دختر باش، فرزند طلاق بشه افسرده میشه بیمار میشه و هزاران مشکل تو جامهه براش پیش میاد، سعی کن یه جورایی ببخشی همسرتو هر چند حیلی سخته و قابل گذشت نیست ولی بگذر و ببخش

ما چرا به خدا توکل نکنیم؟ آیا خدا برای بنده کافی نیست؟ قبل از انجام هر کاری به این فکر کنیم که خداوند شاهد و ناظر بر اعمال ماست و در پیشگاه خداوندیم ....خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ور نه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

عزیزم خودت کوچولویی یه دختر ۱۹ ماهه هم داری ولی در کل با همسرت حرف بزن اگه دیدی پشیمون نیست و تکرار میکنه جدا شو زندگی با آدم خیانت کار سخته

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی 🌙❤
من ۲۰سالمه ۱۹سالگی باداشتن یه دختریه ساله جداشدم

چقدر شبیه من الان دخترتون با خودتونه ؟چرا جداشدین این سوال شخصیه دوست ندارین جواب ندین عزیزم فقط بگید دخترتون چی شد؟خواهش میکنم دارم دیوونه میشم 

طلاق گرفتن ک ب همین راحتیا نیست، حق طلاق با مرده ، تا اون نخواد تحت هیچ شرایطی نمیتونی طلاق بگیری، اصلا ب طلاق فکر مکن. راههای دیگه رو امتحان کن، تنبیهش کن

ما چرا به خدا توکل نکنیم؟ آیا خدا برای بنده کافی نیست؟ قبل از انجام هر کاری به این فکر کنیم که خداوند شاهد و ناظر بر اعمال ماست و در پیشگاه خداوندیم ....خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ور نه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت
چقدر شبیه من الان دخترتون با خودتونه ؟چرا جداشدین این سوال شخصیه دوست ندارین جواب ندین عزیزم فقط بگی ...

اره مهریمو نفقمو کامل بخشیدم حضانت دخترمو گرفتم الان دوسالشه خیانت میکرد خسیس بود بددهن بود شکاک دست بزن داشت

سلام اولا حضانت فرزند تا هفت سالگی با مادره ، دوما خانمم ببخش بگذر ازش، کاری کن تکرار نکنه، فکر آیند ...

بعد از ۷ سال چی نمیدونین ی چاره ای نیست که دخترم رو برای همیشه داشته باشم اخه پدرش علنا با همه ...نمیخوام زیر دست همچین ادمی بزرگ شه من فکرام کردم واقعا نمیتونم بگذرم 🥲

عزیزم خودت کوچولویی یه دختر ۱۹ ماهه هم داری ولی در کل با همسرت حرف بزن اگه دیدی پشیمون نیست و تکرار ...

اره سنی ندارم ولی پیر شدم باهاش حرف زدم فحشم داد رکیک و کتکم زد و هولم داد بعدشم گفت من همینم باید چشمات رو هم بذاری و بچت بزرگ کنی 😭

بعد از ۷ سال چی نمیدونین ی چاره ای نیست که دخترم رو برای همیشه داشته باشم اخه پدرش علنا با همه ...نم ...

بعد از هفت سالگی متاسفانه با پدره، مگه اینکه توافقی حضانت بچه رو لهت بده یا اینکه صبر کنی بچه ب سن قانونی برسه و خودش تصمیم بگیره با کی زندگی کنه

طلاق گرفتن ک ب همین راحتیا نیست، حق طلاق با مرده ، تا اون نخواد تحت هیچ شرایطی نمیتونی طلاق بگیری، ا ...

حتی اگر امنیت جانی تو خونش نداشته باشم حتی اگر کتکم بزنه حتی اگر خیانتکار باشه 😭

2706