2733
2739
عنوان

برای اولین بار با شوهرم قهر کردیم

396 بازدید | 20 پست

رفتیم بیرون معجون خوردیم کمی هم گشتیم خوب بود خوش گذشت تو راه یادم به مادرم افتاد من از شیراز اردواج کردم اصفهان یک ماهه که ازدواج کردم این یک ماه هم ندیدمش

اومدیم خونه داشتم گریه میکردم من کمی غرور دارم که موقع گریه نمیخوام کسی منو ببینه 

بعدش شوهرم هی گفت زهرا چته منم نگفتم گفت یهو یه چیزیت میشه باشه این رفتارت هم یادت باشه و قهر کرد😐من توقع درک داشتم ما خیلی همو دوست داریم توقع آروم کردنم بعدش رفتم بغلش کردم گفتم دلم برا مامانم تنگ شده بود گفت رفتارات زشته و تا خود صبح نه بغلم کرد نه چیزی 

الانم معدش عصبیه مریض شده داره بالا میاره

آیا من برم سمتش آشتی؟الان باید چیکارکنم اصلا

وایسین انضای سند ازدواجتون خشک بشه بعد دعوا کنین

دختر خوب مگه سوال کردن داره شوهرته برو پیشش تا اونم یاد بگیره

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم حق داشته ناراحت باشه وقتی شما هیچ مشکلی ندارین از بیرون میاین و بعد ناراحت گریه میکنین اون علت رو تو خودش میبینه 

میتونین بهش علت رو توضیح بدید و ازش بخواین که تنهاتون بزاره تا اروم شین 

الان هم یکم صبر کنید تا جو اروم بشه و بعد برای اشتی پیش قدم شید

2738

دقیقا مث شوهر من عوض این که تو این جور مواقع آدمو درک کنن و دلداری بدن بدتر عصبانی میشن و خودشونو میزنن به قهر منم وقتی میبینم عوض این که من طلبکار باشم اون قهر می‌کنه باهاش سر سنگین میشم و حرف نمی‌زنم بعد یه مدت دوباره اوکی میشیم اینجوری میفهمن نباید مث بچه ها سر هر چیزی قهر کنن و ما هم سریع بریم آشتی 

وقتی ناراحتی و گریه میکنی حتما باید دلیلش رو به شوهرت بگی انتظار داری خودش بفهمه از گریه هات که دلت برای مامانت تنگ شده؟؟ خب معلومه کلافه میشه میگه من که زنمو اوردم بیرون خوش بگذرونیم چرا گریه میکنه فکر میکنه مشکل لز خودشه و دوسش نداری 

دختر خوب مردا نمفهمن ما زنا چمونه مگر اینکه مستقیم کاملا زبونی بهش بگی مشکلت رو یمقدار خنگن تو فهمیدن احساسات زنا 

اشتباه کردی وقتی پرسید چیه باید همون لحظه میگفتی دلم برای مامانم تنگ شده  یهو رفتی تو قیافه و گریه بنده خدا هزارجور فکر بسرش زده تو بودی نمیگفتی یهو چی شده بهش؟ بعد میگی درکم کنه؟ چیو درک کنه درمورد چیزی که نمیدونه؟!

زهد ریایی،جهل مقدس...
2706