2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنین😭😭😭

19 بازدید | 13 پست

دخترم ۲ سالشه دو هفتست یوبوست داره بردم دکتر دارو داد شکمش کار میکنه اما خیلی کم و سفته امشب تب داشت برای اینکه تنبش زودتر پایین بیاد بهش شیاف دیکلو فناک ۱۰۰ نصف کردم زدم همینجور داره گریه میکنه😭😭😭😭نباید شیاف میکردم؟؟😭😭😭توروخدا جواب بدین اگه میبینین من تنهام شوهرم نیست خونه😭😭چیکار کنم واسش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای عزیزم بچه منم یوبوست داشت شدید اصلا نمیتونست دفع کنه 

ویروس جدید و گرفته اسهال استفراغ شد همون باعث شد اون سفتا دفع شن یهو حالت خیلی شدید اسهال دفع کرد ؛ بچه منم تب داره ؛ چرا شیاف ؟ چرا شربت یا قطره ندادی ؟ 

2740

خاکشیر تو آب گرم بریز بده بخوره .گوجه یا املت بده بهش .خیار پوست بکن بده بخوره . نارنگی بده بخوره .تا میتونی چیزعایی که روون میکنه بده بخوره بچه گناه داره همش یبوست .سیافم مقعدشو حتما خراشیده دردش گرفته

وای عزیزم بچه منم یوبوست داشت شدید اصلا نمیتونست دفع کنه  ویروس جدید و گرفته اسهال استفراغ شد ...

انقدر بد دارویه دیدم تبش بالا رفت گفتم سریع شیاف کنم زودتر خوب بشه😭که نیم ساعت فقط جیغ کشید و گریه کرد

تبش بالا رفته بود ترسیدم گفتم زودتر بزارم براش😭یعنی مشکلی پیش میاد براش؟؟

نه عزیزم چه مشکلی انشاالله زودتبش قطع میشه ولی خب یکم درد ش گرفته باتوجه به یوبوستی هم که دارهچرب میکردی درد نداشت

مگر تو چقدر عمیق بودی ، که اینطور درتو غرق شده ام