2733
2734

چقدر طول میکشه تا اسکیت رو درحد مبتدی یاد بگیرم؟

و حرفه ای چقدر؟

ممکنه بتونم توی تابستون درحد مبتدی یاد بگیرم کامل؟

هزینه کلاس ها رو هم اگ میدونین میشه بگین مچکرم  

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
من سه جلسه خصوصی رفتم بعدش عمومی رفتم بین بچه ها بعد سه جلسه یک ساعته عادی میرفتم با سرعت بالا  ...

مرسی عزیزم چقد خوب  

بنظرت توی تابستون در حد دو سه ماه می تونم در حد مبتدی یاد بگیرم ؟

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم چقد خوب     بنظرت توی تابستون در حد دو سه ماه می تونم در حد مبتدی یاد بگیرم ؟

ارهه من بهت میگم من هیچی بلد نبودم بعد سه جلسه تو خیابون میرفتم البته نمیترسیدم اصلن 

2728
ارهه من بهت میگم من هیچی بلد نبودم بعد سه جلسه تو خیابون میرفتم البته نمیترسیدم اصلن 

وای خدا خیلییییییی حسش خوبه    

شما هفته ای چند جلسه میرفتی؟

بنظر شمام خیلی جذابه این مهارت نه؟

کفشش هم 3 الی 4 تومنی میشه انگار؟

وای خدا خیلییییییی حسش خوبه       شما هفته ای چند جلسه میرفتی؟ بنظر شمام خیلی جذا ...

من هفته ای دو جلسه میرفتم خیلی حالمو خوب میکرد خیلی دوست داشتم کفشمم سه تومن شد تقریبا ولی الان ازدواج کردم وگرنه بازم میرفتم 

من هفته ای دو جلسه میرفتم خیلی حالمو خوب میکرد خیلی دوست داشتم کفشمم سه تومن شد تقریبا ولی الان ...

ایشالله ک باز ادامه بدی  

برا اسکیت روی یخ یه کفش مخصوص جداگونه میخواد نه؟

ینی باید جداگونه براش کلاس بری یا با همین کلاس اسکیت میتونی یاد بگیری؟

میدونین؟

ایشالله ک باز ادامه بدی     برا اسکیت روی یخ یه کفش مخصوص جداگونه میخواد نه؟ ینی باید جد ...

اکسیت رو یخ حتما جداست هم کلاسش هم کفشش ولی اگه اسکیت معمولی بلد باشی اونم راحت تر یاد میگیری

2738
اکسیت رو یخ حتما جداست هم کلاسش هم کفشش ولی اگه اسکیت معمولی بلد باشی اونم راحت تر یاد میگیری

مرسی عزیز دلم بابت راهنمایی هات