2733
2734
منظورت از قطره شمشیری لیپوزوفره؟!  چ رنگیش؟

اره ابیه ۱ میل بهش میدم البته قبل ازمایش ی مدت نمیدادم گف شاید ماله اونم باشه

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم کم خونی هرلحظه گشنست

والا تو نت زده کم اشتهایی میاره ی خانمی هم گف بهم برا اون پرسیدم

2731
اره دیگ کم خونی اشتها رو کم میکنه کباب براش درست کن جیگر هم کباب کنی خیلی خوب شیره انگور شیره خرما ب ...

اخه مشکل اینجاس دهنشم باز نمیکنه اصلا بخوره حتی حواسشم پرت کنم با هرچیزی اصلا بازم دهنشو باز نمیکنه

قطره اهن و قطره مولتی ویتامین بهش  میدی؟ مرتب عر روز؟ و اینکه قشنگ ۵ وعره باید بهش بدی سه وعده ...

اخی دس رو دلم نذار اصلا نمیخوره یا دهنش باز نمیکنه یا میریزه بیرون یا گریه و فرار 

ویتو کید و سانستول بیدا. میشه بده تا شب بخوره قشنگ،

اینا اشتها اورن؟یابرا کم خونیه؟برا سنش مناسبه؟اخه دکتر گف زیر ۲ سال اشتها اور نمیدت

نه عزیزم فقر اهن و مم هونی عامل مهم بی اشتهاییهپسر من هم همین طور بود اولین تجویز دکتر شربت آهن خارج ...

والا هر دو رو میدم اصلا انگار ن انگار

منم بچم ۱۶ ماهشه کم خونه 

لیپوزوفر آبی و فولیمکس صورتی و مولتی براش نوشته

نان لواش یا بربری بده دستش اشتها رو باز میکنه محیط رو عوض کن بچه ها کنار هم سن خودشون خوب میخورن 

آبگوشت تیلیت کن براش اکثر بچه ها دوس دارن اشتها اورم هست

لیوان خوشکل نی دار براش بخر ابمیوه درست کن بریز توش

لیناجونی سایت هستم      میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون
اینا اشتها اورن؟یابرا کم خونیه؟برا سنش مناسبه؟اخه دکتر گف زیر ۲ سال اشتها اور نمیدت

بله مولتی ویتامین اشتها اورمه،کدوم دمتر گفت بعد شش ماه مولتی ویتامین کل مملکت میدن دکترتو عوض کن چرت گفته

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم