2737
2739

اسی برو دکتر عفونی ازمایش بده شاید عفونت داره فقط دمتر عفونی می تونه تشخیص بده عفونت اونم کم اشتهایی میاره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم همین سن بود بی اشتها بود ازمایش دادم گفتم کم خونی شدید تالاسمی داره و از همین قطره لیپوزوفر داد صبح و شب. و یک قطره فولیک اسید که اسمش فولمکس بود داد اون خیلی خوب بود و اشتهاشو زیاد کرد

ماهمیشه مجبور نیستیم با همدیگه موافق باشیم، اما مهم اینه که یاد بگیریم به هم احترام بذاریم..
2731
اصلا تاثیر نداره خارحی هم میدم مولتی ویتامینم میدم . میکم من ی وعده زینک میدم بیشتر بدم؟

نه یه وعده بیشتر نده  دخترمن کمخونی نداشت ولی یه مدت خیلی بدغدا شد اونو دادم الان دیگه خیلی وقته ندادم کمتر میخوره ولی میدم بهش 

جواب من ندادی کم خونی دراثر چیه ؟مینوره یا ماژوره؟یبوست داره؟ازمایش سلیاک داده؟

والا فقط گف کم خونیه قطره اش رو مرتب بده گف زیاد نیس اسم ازمایشم نیاورد. یبوستم ن خداروشکر فعلا نداره ازمایشم بعدش ندادم یعنی ننوشت چیزی

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚
2740
زینک بده  فعلا واسه وزنش شیر تقویتی بده  پسرمنم همسن بچه شماست  هرچیزی نمیخوره&nbs ...

والا تا یکسالگی قشنگ غذا میخورد ی دفع اینجوری داره وزن کم میکنه و ضعیف شده نگرانشم دکترشم میگه جز زینک و مولتی چیزی نمیشه بدی

رشد قد کم ووزن کم سلیاک حساسیت به گلوتن آرد وجوو....هرچیزی که گلوتن داره بخوره تو روده ازش میگیرشون ...

ن فک نکنم این باشه اخه قبلش خیلی خوب غذا میخورد و مشکلی نداشت الان اصلا تمایل ب خوردن نداره دهنشم باز نمیکنه

این غذاها رو بده شاید دوست داشت

البته قبلش بگم هیچ بچه ای تا سرگرم نشه غذا نمیخوره 

به لیوان آب و چند تا قاشق و اسباب بازی بذار جلوش بازی کنه تو هم بده دهن 

سیب زمینی ابپز و زرده با کمی نمک و کره 

اوتمیل با موز وسیله روشم کمی پودر نارگیل بزن 

کلا سیب زمینی رو امتحان کن اکثرا دوست دارن

سیب زمینی با انواع سبزیجات 

2706