2737
2739
عنوان

تجربه های دانشگاه

95 بازدید | 12 پست

سلام لطفا از تجاربتون بگید چه کاری بکنیم چه کاری نکنیم

من ترم اولیم اولش با بچه ها خیلی اکی بودم اما الان که یکی از دوستام که از همون اول کلاس با اون دوس شدم با چند تا از بچه ها و دو تا پسر کلاس اکیپ زده منو فراموش کره سعی کردم برم تو اکیپشون اما همش احساس می‌کردم بهم بی توجهی میشه تا این که فهمیدم با هم تو مجازی گروه جدا زدن واسه همینه که به من به چشه غریبه نگاه میکنن

از یه طرف دوست دارم تو اکیپشون باشم از یه طرفم نمیخوام بهشون بگم منو اد کنن تو گروهشون

باید چیکار کنمممم؟؟?

تجربه اینه تو دانشگاه رل نزن 

تو اکیپا نرو 

با همه صمیمی نشو 

سرت تو کار خودت باشه 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا اکیپ نه؟

چون توی اکیپ بین دختر پسرا ی روابط مسخره ای ایجاد میشه 

کمتر اکیپی هست که همه خالصانه فقط و فقط رفیق باشن . 

دوست من تو اکیپ بود یک سره یکی از دخترا شکست عشقی میخورد و ....

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
چرا اکیپ نه؟

چون آخرش هیچی دستگیرت نمیشه

آخرش ی اعصاب خوردگی واست میمونه

نه خیلی دوست باش ونه خیلی ازشون فاصله بگیر

ولی باهاشونم غریبه اینها نباش چون برای گرفتن تمرین اینها لازمشون داری🤣🤣🤣

چون توی اکیپ بین دختر پسرا ی روابط مسخره ای ایجاد میشه  کمتر اکیپی هست که همه خالصانه فقط و فق ...

حالا اون دختره که باهاش دوس بودم چشش پسره رو گرفته واسه همین اکیپ زده 

آخه منم از اون پسره خوشم میاد ولی اگه کاری هم نکنم دو دستی میگیرتش

چیکار کنم آخه

2740
حالا اون دختره که باهاش دوس بودم چشش پسره رو گرفته واسه همین اکیپ زده  آخه منم از اون پسره خوش ...

واقعا میگم وارد این بازیا نشو