2737
2734
عنوان

کادوی عروسی خواهر

825 بازدید | 55 پست

من نهایت دوتون بتونم بدم همه مامانو باباو بقیهخواهرو برادراهمه طلا میدن من ندارم بدم شوهرمم داره ولی نمیده چون میگه اونا عروسی ماچیزی ندادن.عروسب ما اونا مجرد بودن خودم بهشون پول دادم بهم دادن شوهرمم فهمید حالا با دوتون میشهطلاخرید به نظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سکه پارسیان بخر 

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡

خودت و اذیت نکن

خواهرت باید کادو می داد

مجرد و متاهل نداره

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2738
چکارکنم دیگه ندارم

اره میشه 

اونروز رفتم دم طلا فروشی یه پلاک های خوشگلی بود روش نوشته بود پیوندتون مبارک و خیلی دوست دارم و تولدت مبارک و.. و خیلی سبکم بود یک گرم فک نکنم بیشتر باشه

بنده خدا میگف اینا سبکه واسه عروسی و تولد میبرن

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼
2706