2733
2734
عنوان

دلم به اندازه ی تمام دنیا گرفته....

3066 بازدید | 84 پست
خسته ام هرچی می خوام به خودم روحیه بدم نمیشه.هرروز تا ساعت4 سرکارم تا به خونه می رسم 5 شده و من می مونم و یه بچه شیون و شوهرم که درس داره و کار خونه و غذا درست کردن و...هزارتا کار دیگه.چند ماهه که دارم به خاطر شوهرم تنحمل می کنم تا درسشو بخونه اسفند امتحان داره.اما دیگه بریدم.از همه بدتر اینکه فکرشو داره مشغول مسائل مسخره و بی ارزشی می کنه که وافعا دستی دستی از درس و زندگی می ندازتش.خسته شدم الان رفتم ته راهرو اداره یه گوشه یه کم گریه کردم اومدم.مشکل اینه که ما یه خونه توی یه شهر دیگه خریدیم که خیر سرمون با پول اجاره اش قسطشو بدیم تا بعدا بالاخره سرمایه ای بشه.حالا اون مستاجر از خدا بی خبر اجاره رو نمیده.چون می دونه ما تهرانیم و سختمونه که پیگیر بشیم داره اذیت می کنه و حالا شوهر من خیلی ناراحت این موضوعه و دنبال کار دادخواست و اینهاست .اما به خدا ارزش تلف وقت رو نداره.چند ماهه که داره درس می خونه.بهش که میگم بی خیال شو میگه دست خودم نیست.چی کار کنم که فکرش راحت بشه؟؟من چقدر باید بار این زندگی رو به دوش بکشم؟کمکم کنید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب شکر خدا تا اسفند که چیزی باقی نمونده بیشتر سختی ها رو گذروندی اجر خودتو ضایع نکن
در مورد مستاجرتون هم به نظرم حق داره شوهرت پی گیر باشه حق گرفتنیه عزیزم
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
چه مدل دلداری دوس داری؟

من هم این شرایطو داشتم

میخای کاری کنیم که شاکر باشی؟ یا اینکه فقط حرف بزنی تا سبک شی؟
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
پول پیش حتما گرفتید
از اجاره اش کم کن بندازش بیرون
مستاجرم انقدر پرو

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2740
اون مستاجرتونو بندازین بیرون

یه سوال اینکه کسی از اشنا یا فک و فامیل هیشکی توی اون شهر نیست که بره بگیره ازش
http://mudernkala.blogfa.com/ فروشگاه لوازم خانگی اجناس آکبند http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=25918&ChatDate=6-9-1392&PostID=51134057#51134057
اگه درس خوندن به نفع زندگیتونه تحمل کنین

من 4 سال همینطور بودم، واقعا داشتم دیوونه می شدم. دقیقا یواشکی گریه می کردم. سخت بود خیلییییییییییی
و با کلی مشکل دیگه که واقعا یادآوریشون برام سخته
ولی اون مسائل تموم شد، گرچه شوهر هنوز می خواد درسشو ادامه بده!!! نمی دونم تحمل دارم یا نه
ایشالا زود تموم میشه، نگران نباشین
دل ارام راست میگه
کسی اشنا ندارید پیگیر بشه
چقدر تا تهران فاصله داره اون خونه ای که دست مستاجره

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
زندگی من که بدتر از شماست ... من صبح ساعت 4.5 پا می شم و ساعت 5 از خونه با همسرم می زنیم بیرون و بعد از ظهر ساعت 6 میرم دنبال پسرم و میریم خونه و تازه باید با یه پسر شیطون و ناز و نوپا سر و کله بزنم، تازه همسر من شبا خیلی دیر میاد و من بعد از این که گل پسر رو خوابوندم باید به کارهای خونه و ظرف شستن و غذا درست کردن برسم...

ولی خب چه می شه کرد ... واقعیت اینه که اکثر زندگی های امروزی همین طور شده ... همه باید بدو بدو بکنن ... عزیزم تو هم این شرایطت موقتیه و به سلامتی وقتی درس همسرت تموم بشه بار زندگی از روی دوشت کمتر می شه ... راهی جز صبر نداریم داریم؟
منم دقیقن همین مشکلاتو دارم عزیزم چه میشه کرد بعضی وقتها واقعا کلافه میشم

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

2706