2733
2739
عنوان

بسته های اموزشی ؟!؟!؟!؟!؟!؟

288 بازدید | 6 پست
سلام بچه ها. خوبین؟
میدونم این تاپیک تکراریه ولی من اینقدر تو تاپیکهای قبلی گشتم خسته شدم،چون خیلی شلوغ پلوغه جوابی هم پیدا نکردم
شما اگه میدونین به من کمک کنید
برای پسرم میخوام از این بسته ها بگیرم اما نمیدونم کدومش بهتره
تراشه های الماس؟
باما؟
صد افرین؟
...؟
شما چه تجربه ای دارید؟
ضحک ربنا من قنوط عباده وقرب غیره
خداوند از نا امیدی بنده هایش خنده اش می گیرد
رسول اکرم (ص)
من پسرم حرف نمیزد باما رو براش گرفتم که شاید تاثیر مثبتی در حرف زدنش داشته باشه!!
البته تاثیر نداشت برای پسر من تکراری شد و دیگه اصلا نه سی دی نگاه کرد نه کارتها رو مداوم نگاه کرد که یاد بگیره!
بین باما با صدافرین فرقی نیست چندان
تراشه های الماس فکر میکنم بهتره البته از نوزادی بهش نشون بدی
چون مثلا پسر من اصلا کارت بدون عکس تماشا نمیکنه!!
اما اینکه واقعا خوبه یا نه رو نمیدونم
بچه دوستم با همین تراشه های الماس از دو سالگی کامل میخونه حتی روزنامه رو
ولی خوب خودش هم عاشق اینه که فقط کتاب بخونه حوصله بازی نداره
عزیزم این فلش کارتها خوب نیستن اصلن و پسرت رو با اینها خسته نکن به جای اینا براش قصه بگوووو حرف بزن براش شع بخون و اگه میخوای مطین تر بشی از یه روانشاس یا مشاوره ی کودک هم بپرس

هرچند همینا رو بهت میگه

امیدوارم کمکت کرده باشم دوست خوبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر عکس های وبلاگ برای شما باز نمی شه به دلیل سرعت پایین اینترنته ، لطفا فایل زیر را دانلود کنید (فایل PDF )، تا همه نمونه ها تقویم 93 را باتوضیحات کامل در قالب سه فایل دریافت کنید .

نمونه تقویم های حجمی سال 1393

بر روی فایل زیر کلیک کنید تا مجموعه کامل نمونه تقویم های حجمی را به صورت یکجا و درقالب یک فایل PDF دریافت کنید .

heramy.pdf

نمونه تقویم های سالیانه سال 1393

بر روی فایل زیر کلیک کنید تا مجموعه کامل نمونه تقویم های سالیانه را به صورت یکجا و درقالب یک فایل PDF دریافت کنید .

salyaneh.pdf

نمونه تقویم های ماهیانه (13 برگ ،7برگ، 5 برگ ) سال 1393

بر روی فایل زیر کلیک کنید تا مجموعه کامل نمونه تقویم های ماهیانه را به صورت یکجا و درقالب یک فایل PDF دریافت کنید .

davazdeh_mah.pdf

با تشکر

2731