2752
2734
سلام من فردا باید برم بیمارستان واسه سزاین . میخواستم بدونم چه چیزایی توی ساک بیمارستانم باید بذارم و با خودم ببرم ؟؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستمال مرطوب-پوشک یا مای بی بی-2عدد کهنه جهت خشک کردن پای کودک بعد از شستشو-1دست لباس نوزادی در ضمن اگه بیمارستان خودش لباس بده شما هم همون یک دست رو ببری کافیه-یک دست هم سرهمی وکلاه وجوراب -پماد پای کودک-پتوی نوزادی
2731
برای خودت لباسهای که میخوای بپوشی رو بزار مثل تی شرت وشلوار بارداریت رو بزار چون بخیه داری همون بهتره و مانتو -سوتین-شورت وروسری -بورس واگه بیمارستان پوشک میده که هیچی وگرنه یک بسته پوشک بزرگ برای خودت -اینهایی رو که گفتم اماده کن فرداش که خواستی مرخص بشی بگو همسرت از خونه برات بیاره راستی لوازم ارایشت یادت نره
پوشک نی نی سایز کوچیک
پوشک بزرگ واسه خودت
لباس سایز صفر نی نی ( زیر پوش - استین کوتاه - آستین بلند - شورت شلوار پاپوش کلاه گره ای ) از هر کدام 2 دست
حوله ی نی نی
پتوی نی نی
دستکش نی نی ( چون ناخن هاش بلنده روی صورت خودشو خراش نندازه)
شیشه شیر
شیر دوش
شیر خشک( واسه 1ماهگی تا 6 ماهگی)
شورت توری واسه ی خودت
شیاف دیکلوفناک واسه خودت زیاد ببر
شکم بند ببر حتما بپوش
روغن بچه
پودر بچه
پماد
دستمال مرطوب
دوربین عکاسی
عزیزم حتما یه جفت دمپایی و برس ولوازم آرایش و آیینه و یه دست لباس خوب واسه برگشتن با خودت ببر
آگه چیز دیگه یادم اومد میام میگم
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم
عزیزم این چیزهایی که گفتی اکثر بیمارستان ها خودشون میدن:شورت توری ودمپایی
وشیر خشک هم بیمارستان اجازه نمیده به بچه بدی اول شیر خودت واگه نشد اون هم دکتر متخصص کودکان تجویز میکنه که مارکش چی باشه وچقدر سر خود که نمیتونه شیرخشک ببره وروغن بچه هم اصلا لازم نیست
نه عزیزم میذارن موقعی که از اتاق عمل اومدی بیرون همه رو بگو شوهرت یا کسی که همراته بذاره توی اتاق توی کمدت
در مورد گن هم مشکلی نداره میتونی ببندی همه میگن چون درد دارن نمیببندن ولی وقتی گن میبندی از افتادن شکم روی بخیه ها جلوگیری میکنه و همین خودش از دردت کم میکنه به دکتر بگو زمانی که توی ریکاوری هستی و هنوز بی حسی واست ببندن تا اذیت نشی ولی بعدش دیگه راحتی چون یکم که بمونه عادی میشه و هم اینکه دیگه شکمت بزرگ نمیمونه
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم