2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خیلی وقته به خودکشی فکر میکنم یه مدت دارو و رواندرمانی میشدم خوب بودم ولی الان دیگه نه

چرا اخه؟منم از دست شوهرم میخواستم خودمو بکشم قرص خوردم ولی هیچیم نشد به خدا پناه بردم اینقدر آروم شدم الان به کار مسخرم خندم میگیره 

چرا اخه؟منم از دست شوهرم میخواستم خودمو بکشم قرص خوردم ولی هیچیم نشد به خدا پناه بردم اینقدر آروم شد ...

من افسردگی بعد از زایمان داشتم که طول کشید و درمان نشد وتبدیل به سایکوز شد(جنون). حملات اضطرابی پنیک دارم .طرحمم تازه به اسمم دراومده ولی نمیتونم وارد کار بشم همش استرس دارم 😥.همسرمو هم دوس ندارم بدم میاد ازش .من و دخترم انفولانزا گرفتیم یه دونه استکان جابه جا نکرد واسمون ..نمیتونم تحمل کنم

چرا اخه؟منم از دست شوهرم میخواستم خودمو بکشم قرص خوردم ولی هیچیم نشد به خدا پناه بردم اینقدر آروم شد ...

همش به این فکر میکنم که فردا بچه رو بذارم خونه مامانم اینا و خودم برم یه شهر دیگه یا زیر ماشین کنم خودمو یا از رو پل خودمو پرت کنم فقط میترسم که زنده بمونم و فلج یه گوشه خونه

2738
من افسردگی بعد از زایمان داشتم که طول کشید و درمان نشد وتبدیل به سایکوز شد(جنون). حملات اضطرابی پنیک ...

خخخخخ من اگه بمیرم شوهرم نگام نمیکنه سعی کن با دوستات رفت و آمد کنی چیزی که حالتو خوب میکنه انجام بده کار خیلی واسه روحیت خوبه بنظرم شرایطش داری برو سرکار کم کم برطرف میشه

همش به این فکر میکنم که فردا بچه رو بذارم خونه مامانم اینا و خودم برم یه شهر دیگه یا زیر ماشین کنم خ ...

دیوونه از زندگیت لذت ببر خدا بهت هدیه داده از بودن با بچت لذت ببر باهاش بازی کن واسه خودتون برید بیرون ببرید کافی‌شاپ پارک من اگه بچه دار بشم فقط با اون وقتمو میگذرونم

خخخخخ من اگه بمیرم شوهرم نگام نمیکنه سعی کن با دوستات رفت و آمد کنی چیزی که حالتو خوب میکنه انجام بد ...

چیزی حالمو خوب نمیکنه.من یه روانپریش واقعیم دخترمو کتک میزنم فقط ۲سللشه .سرش داد میرنم اونو هم دیوونه میکنم.بمیرم واسع همه بهتره

چیزی حالمو خوب نمیکنه.من یه روانپریش واقعیم دخترمو کتک میزنم فقط ۲سللشه .سرش داد میرنم اونو هم دیوون ...

گناه داره نزن ببین فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی بخدا اینا همش تلقینه خودت دوست نداری تغییر کنی همه مشکل دارن اگه بدونی شوهرم چه بلایایی سرم آورده اطرافیانم بهم میگن پوستت کلفته ولی خودمو نگه داشتم دنیا به آخر نرسیده با خدا ارتباط بگیر مسجد برو آروم میشی افسردگی رو از خودت دور کن