2737
2739
عنوان

همه بیاید اعترافات سمی😬😂

1069 بازدید | 32 پست

انصافا بدترین و خزترین کارایی که کردین‌و بگین 

من خودم جلوی یه جمع که خیلیم معذب بودم و همه چوسی میومدن رفتنی از خونه صابخونه گفتم خوش اومدم🙁

بیارم یکی اومد خونمون گفت زحمت کشیدم منم نفهمیدم چی بگم😶

بیارم جلوی  جمع میخواستم بگم بورسیه گرفته 

گفتم سوربیه گرفته😀چندبارم تکرار کردم جور در نیومد 

🤭

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ... از دنیای که مال من نیست ... از زمینی که مرا بیهوده به آن بسته اند...                                                                                         [احمد_شاملو]                                                                                          ‌‌                                            ‌‌                                                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی چن وقت پیش تو ساندویچی گفتم اقا گوزامون چیشد.. جای دوغامون هیچی از خجالت مردم 

.... 

خالم زنگ زد گفتم کیه؟ چی میگی؟ در بازه 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
2728
2738

خدا خیرت بده وسط حال بدم و گریه خندم گرفت 🥺

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

منم لفظی سوتی دادم

یه بار داشتم از یکی تشکر میکردم فقط لبام تکون میخورد هول کرده بودم😐

یه بارم گفتم ببخشید دیر مزاحمتون شدیم 😂 هی هم گفتم منظورم دیر وقت بود😭

به سمت بیکران و فراتر از ان ....🧸❤️                                        

من سر سفره همه مهمون بودیم یکی از اقایون ک باهاشون شوخی داشتیم کمر بندش رو باز کرد راحت بشینه شام بخوره گفتم به به اقای فلانی ک رفت راند دو😂😂😂بعد فک کنم کلا ۱۲ رنگ عوض کردم

دوستم راجب گرونی تالار اینا حرف زد براعروسیش بعد یه دوتومنی از جیبش در اورد اون موقع ها ک باهم پول بزاریم بریم بوفه دانشگاه،از دهنم در رف گفتم بزار جیبت نیازت میشه باز یه نون میخری باهاش دوستم ناراحت شد گف من نمیگم فقیریم که😂الان شاید جالب نباشه اما اون لحظه که پولو بزور میزاشتم جیبش تو دلم گفتم گناه داره بزار پولشو خرج نکنه😂😂😂

برای هم دعا کنیم✨💖
2706