2752
2734
ایشالا سالم باشه و دخترررر😝😝😂😂 خودمم عاشق. دخترم اصن دومادمم انتخاب کردم🤣🤣ولی خونواده شوهرم ه ...

ممنونم توکل بخدا ان شالله که سالم باشه 

عزیزم 😜😁

پس هیچی دیگه شما هم پسر میاری 😜😁

والا منم یکی از خواهرشوهرام بچه اولش دختره 

اون یکی اولیاش  دوتا دختر 

مادرشوهرمم بچه اولش دختر 

پدرشوهرمم از زن اولش خدابیامرز دوتا دختر داره 

ولی مامان خودم دوتا بچه اولش پسر 

که دومی فوت کرد

دیگه من دختر شدم 

منم اولی پسره این یکی هم احتمال داد پسره  

ولی خب قوما شوهرم اکثرا بچه اول و دوم دختره ولی خب میگن ژن y یعنی پسر هم مرد داره و زن فقط x داره 

همسرم y هاش قویه 🤣😂

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
ممنونم توکل بخدا ان شالله که سالم باشه  عزیزم 😜😁 پس هیچی دیگه شما هم پسر میاری 😜😁 والا م ...

واسه من فرقی ندارع یدونه دختر یکی پسر دوست دارم 

ولی این y  x خیلی خوب بود آگاهیم رفت بالا 😆😂❤️

تیکر بارداری خواهرمه😻❤️امروز فهمیدم پسری😍 طاها عشق خاله منتظرتمااا 😋❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه من فرقی ندارع یدونه دختر یکی پسر دوست دارم  ولی این y  x خیلی خوب بود آگاهیم رفت بال ...

من خب کلا دوتا میخوام پسرشو دارم دوس دارم دخترشم داشته باشم 

ولی خب دیگه اگه خدا نخاد حتما منو لایق ندونسته دختر بهم بده 

خدا پسرامو برام نگه داره ان شالله که جنسیت هرچی هست بچه ها سالم و صالح باشن 

آره والا خب زن هیچ نقشی تو جنسیت بچه ها نداره 

مرد هم ژن xداره هم y 

زن فقط ژن x 

اگه مرد x بفرسته زن هم x داره جنسیت میشه دختر 

اگه مرد y بفرسته زن هم x داره میشه پسر 

در هر صورت اول کار خداست 

بعدم دست مرد 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
من خب کلا دوتا میخوام پسرشو دارم دوس دارم دخترشم داشته باشم  ولی خب دیگه اگه خدا نخاد حتما منو ...

یه دوستی دارم چون یه بار تو نامزدی طلاق گرفت به یه آدم لات بی سرو پا که حالم ازش بهم میخوره شوهرش دادن چند هفته پیش دیدمش خون گریه میکرد چون شوهرش از اوناس که پسر وارثمه و اسمم زنده نگه میدارع و اینا 

الان یه دختر یک ساله دارن من فک میکردم فقد یکبار سقط داشته گفت چهار بار بچه چهار ماهه سقط کردم کلی کتک خوردم که بچه هام دختر بودن یعنی الان هم بهش فک میکنم گریم میگیره خیلی دختره معصومیه اصن حقش نبود منم بهش گفتم بیشتر. از زن مرد در جنسیت بچه تاثیر داره ولی شوهرش خیلی نفهمه 

منم خواهرم رفته بود دکتر گفته بود مردا بیشتر در جنسیت تاثیر دارن

تیکر بارداری خواهرمه😻❤️امروز فهمیدم پسری😍 طاها عشق خاله منتظرتمااا 😋❤️
عزیزم عکسمو گذاشتم، به نظرت چیه؟

سلام عزیزم دکتر چی گفت احتمال نداد بهتون 

من حدسم  میگه برا شما هم پسره 

می‌خوام خودم عکس سونو بذارم بلد نیستم😓

واایی برا شماهم پسره 😜

2706