2752
2734
ممنمونم،همچنین تو راهی شما. امروز ۱۵ هفته و چهار روزمه،هشتم نوبت دارم که دکتر برام سونو آنومالی بنو ...

ان شالله که صلاح خدا با خواسته ات یکی باشه 🤲

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
من عکس نی نی شمارو نتونستم ببینم.

بفرما عزیزم اینم عکس سنو ان تی 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای جااانم عزیزم  ان شالله که سالم باشه و پسر  آره دیگه آدم دلش میخاد دوتا نعمت رو داشته ...

مممنونم عزیزم،بله آدم دوست داره هردو نعمت رو داشته باشه مخصوصا تو این دوره زمونه که واقعا دخل و خرج ها با هم نمیخونه و سخته بیشتر از دو بچه بزرگ کردن.

فدات انشاالله نی نی شما هم سالم باشه و هرچی دلت میخواد. 

بفرما عزیزم اینم عکس سنو ان تی 

ای جونم جوجه   کاربر کافه پولونیا یه تاپیک داره جنسیت رو حدس میزنه واسه خیلی ها درست گفته عکس نی نی رو براش بفرست،به من گفت احتمالا دختر باشه .طبق نظریه ایشون فکر کنم مال شما پسر باشه. هرچی هست ان شاالله که سالم و سلامت بغلش کنی و قدمش پرخیر باشه براتون

2731
ای جونم جوجه    کاربر کافه پولونیا یه تاپیک داره جنسیت رو حدس میزنه واسه خیلی ها درست گفت ...

اوکی ممنونم عزیزم مرسی 

باشه الان میفرستم داخل تاپیکش یا تگش میکنم اینجا 

اره واقعا ان شالله سالم باشن و سلامت 

ان شالله که سالم دنیا بیان 

آفففریییبننن چرا من به ذهنم نرسید😅 دعا کن سالم و صالح و پسر باشه احتمالا هفته بعد برم آنومالی،۱۷ ...

سلام عزیزم 

جنسیت فسقلی چیشد ؟ 

همون پسر بود ؟ 🥰

ای جونم جوجه    کاربر کافه پولونیا یه تاپیک داره جنسیت رو حدس میزنه واسه خیلی ها درست گفت ...

سلام عزیزم 

به من این کاربر گفت دختره ولی پسر بود امروز رفتم سنو 

سلام استارتر میشه جنسیت نی نی منم بگید  ممنونم

سلام عزیزم دکتر احتمال نداد چیه ؟ 

به نظرم پسره 

انومالی رفتی حتما تگم کن 

سلام استاتر منم شرایط شما برام پیش اومده با یه دختر یکساله دوباره باردار شدم 

احتیاج به همدردی دارم 

شما سختت نیست ؟؟

وزن اولیه ۸۳  وزن فعلی ۶۷/۴۰۰  هدف اول ۶۶   هدف دوم ۶۴  هدف نهایی ۶۲