2733
2734
هیچی گوش میدم باز از این بدتر کسایی هستن که پول دارن ولی همش گریه میکنن ندارم دور من پر از این ادم هاست
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
یکی از دوستان من هم همینطوری شده متاسفانه من خیلی حساس نبودم ولی اطرافیانم میگفتن وااای این چقدر فخر میفروشه منم دقت کردم دیدم از هر 10 جمله 8 تاش پز دادنه ولی اون بنده خدا از نظر مالی تو گذشته تو مضیقه بود الان کارمند شده و .......
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
به نظرم بیشترشون از کمبود وعقده است ولی بعضیا ذوق زیادی دارن که از وسایلاشون تعریف کنن
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
اخه آقا بعد خیلی به اعتقادات توهین میکنه شوهرم میگه حق نداری دهن به دهنش بزاری شوهرم آدم مذهبی ولی اصلا به کسی کاری نداره و حتی در مورد اعتقاداتش صحبت هم نمیکنه ولی شخص مورد نظر مدام توهین میکنه