2737
2739
عنوان

طلاق و حدایی

1333 بازدید | 140 پست

دارم از همسرم جدا میشم ولی دوسش دارم و دلتنگی داره دیوانم میکنه.... هشت ماهه ازش دورم.. روازی اول خیلی داغ بودم فک میکردم زندگی بدون اون راحته ولی پشیمونم.... دلم زندگیم رو میخواد....کی طلاق گرفته؟؟؟ حالت های من طبیعیه یا خل شدم؟ 

نفس مامان کجایی اخه چقد منتظرت بمونم😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا طلاق مشکلتون چی بود 

هشت سال ازدواج کردم... همیشه کارش و خانوادش اولویت بود تو زندگیش.... اصلا کنارم نبود تو هیچ شرایطی... همش تنها بودم.... صب میرفت مغازه تا شب.... نه تفریحی نه باهم بودنی اصن خونه نبود.... مریض بودم تنها بودم. خرید میرفتم تنها بودم... مجلس میرفتم تنها بودم.. خسته شدم از تنهایی... اخرش هم بهش گفتم یه فکری کن یکم از کارت کم کن کنارم باش ولی قاطی کرد و دعوا کردیم منو برد خونه بابام و منم رفتم شکایت و کوفت زهرمار.... هیچ مهلت ندادم دوروز بگذره.... داغ بودم اوایل اومد التماس کرد که برگرد ولی گوش ندادم. شرط های مسخرع گذاشتم براش.... اونم دیگه نیومد دنبالم.... حالام خیلی پشیمونم

2728
خب کامل از زندگیت سرد نشدی  نرمش نشون بده ک برگردی سر زندگیت چون من با وجود یه بچه دارم جدا م ...

بچت

به سلامتی حرفایی که تایپ شد ولی سند نشد و پاک شد...🌙🚬 به سلامتی حرفایی که ته دل موند و اخر سرم پست شد و لایک شد :)💔
خب کامل از زندگیت سرد نشدی  نرمش نشون بده ک برگردی سر زندگیت چون من با وجود یه بچه دارم جدا م ...

خانواده ها دیگه نمیزارن.... ینی افتادن زو دنده لج همه مانعن.... من خیلی جلو خانوادم وایسادم گفتم اگه بیاد دنبالم برمیگردم ولی هرچقد مناظر شدم تیومد.... و این پشیمونی و دلتنگی داره دیوانم میکنه. شب و روزم شده گریه

هشت سال ازدواج کردم... همیشه کارش و خانوادش اولویت بود تو زندگیش.... اصلا کنارم نبود تو هیچ شرایطی.. ...

دادگاه ها رو میاد؟

دیگه زیاد کش نده 

حرفهای نیش دار نزن 

تو دادگاه اگه بگه طلاقت نمیدم تو هم بگو اگه طلاق نمیدی میام سر خونه زندگیم 

2738
هشت سال ازدواج کردم... همیشه کارش و خانوادش اولویت بود تو زندگیش.... اصلا کنارم نبود تو هیچ شرایطی.. ...

خب خانوادت چیزی نمیگن بهت یا از طرف اونام تحت فشاری 

ن دیگه اگر خودش دوباره نیومد نباید بری چون بد تر از قبل میشه 

به سلامتی حرفایی که تایپ شد ولی سند نشد و پاک شد...🌙🚬 به سلامتی حرفایی که ته دل موند و اخر سرم پست شد و لایک شد :)💔

عزیزم حالا به اینجا رسیده زیاد ناراحت نشو هنوز طلاق نگرفتی خیلی راه داری تا طلاق اگر اومد معدرت خواهی گفت برگرد برگرد برو سر زندگیت اگرم نه طلاقت داد ناراحتی نداره الکی خودت اعصابت ناراحت نکن اگر عاشقت باشه برمیگرده  

دادگاه ها رو میاد؟ دیگه زیاد کش نده  حرفهای نیش دار نزن  تو دادگاه اگه بگه طلاقت نمیدم ...

دادگاه هارو میاد و میگه زنم رو دوست دارم طلاق نمیدم ولی خب نمیاد دنبالم..... 

خب خانوادت چیزی نمیگن بهت یا از طرف اونام تحت فشاری  ن دیگه اگر خودش دوباره نیومد نباید بری چو ...

خانوادم اصلا راضی به برگشتنم نیستن... میگن برگردی بیچارت میکنه.... روزگارت سیاه میشه.... خودمم میدونم برگردم روزای سختی خواهم داشت ولی دلم طاقت نداره.... دلمو چیکار کنم

تا وقتی مرد نخاد طلاق بده خیلی سخته طلاق گرفتن 

توافق راضی نمیشه ؟

خب نمیشه همون موقع ب قاضی دادگاه بگی اگه دوسم داره ببره سر خونه زندگیم اگه دوس نداره ک تموم کنیم 

دیگ از هر فرصتی استفاده کنی برا برگشتن

دست پیش هم بگیر برا پس نیفتادن

2706