2737
2734

بچه ها من تو اوایله بارداری هستم و دوسه بار این خابو میبینم ک تو بیمارستان هستم پله هارو میرم بالا مامانمو خاهرم جلوتر از من رفتن من عقب موندم دیدم دوتا زن ایستاده بودن پیشه پله ها یه لحظه نگهم داش گف داری میری اینم روشن کن خیلی تاریک بود گفتم چیو یه کبریت روشن کرد گف این دارو رو بخور من نخوردم ی چاقو گزاش رو چونم و بزور میخاس بده تا چاقو‌رو گزاشت من دیگ از هوش رفتم ینی چی این؟؟ 🥺🥺نگرانم دو سه باری دیدم

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم بخاطر تغییر هورمون در بارداری اینطور خواب ها زیاد دیده می شه بهش توجه نکن 

اخه دوسه بار دیدم این خابو علامتی چیزی نباشه؟؟😢

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍
2738

قست اولش رو میگم بهت.   فقط.     یعنی فرزندت باعث روشنی راه برای دیگران میشه.  یعنی ادمی میشه ک یا از لحاظ علمی یا هنری یا ورزشی و غیره.  الگو‌ میشه 

یه دختر ترشیده 😂😂😂😂😂.      ماساژ برای بانوان 
نه عزیزم خیالت راحت بهشم فکر نکن من تعبیر قرآنی دارم می خوای بهت بگم کی خواب دیدی؟ دیشب؟

میشه خواب منم تعبیر کنی

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘

من روایت شنیدم که همیشه خواب و به خیر و خوبی تعبیر کن خیر میشه 

فکرای الکی نکن خواب هر چی که باشه بگو ان شاءالله خیره خیر میشه

گفته بودم که تو را دوست ندارم دیگر ..                                     درد آنجا که عمیق است ، به حاشا برسد .. 💕