2733
2739
عنوان

الرژی و تنگی نفس موقع خواب

646 بازدید | 17 پست

دخترم چهار سالشه الرژی  داره حالا یکماه پیش ویروس گرفته خوب شد دوباره گرفته آبریزش خلطی داره تا بیداره خوبه خواب ک میکنه نمیتونه اصلا نفس بکشه هر داروی دکتر میده جواب نمیده دیگه دیوونه شدم مونده چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بردم میخوره اصلا بهتر نمیشه

ببین اگه موقع خوابه احتمالا یه آلرژن تو محیط هست

اسباب بازی پولیشی توی تخت الیاف رختخواب و... هر چیزی میتونه باشه جاشو عوض کن ببین آلرژن رو پیدا میکنی

پرنده حیوون خونگی گل و گیاه نباید داشته باشی

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم

ممکنه این ویروس جدیده رو گرفته باشه چون ماهم مثل شما ماه پیش گرفتیم اما سه هفته ست دوباره ویروس جدید گرفتیم باعلایم بشدت قوی تمام هم نمیشه.همه رو ربط به الرژی ندید .ما مدرسه بردیم بچه رو همکلاس هاش همه سرفه داشتن همه هم میکفتن الرژی داریم نه ویروس اخر سر معلوم شداز اول ویروس اینا پخش کردن دخترم یماهه داغونه

ببین اگه موقع خوابه احتمالا یه آلرژن تو محیط هست اسباب بازی پولیشی توی تخت الیاف رختخواب و... هر چی ...

یکسال پیش براش یه پتو گرفتیم چهار ماه طول کشید تا فهمیدم مال اونه ولی هر موقع سرما میخوره خیلی طول میکشه  تا خوب میشه

ممکنه این ویروس جدیده رو گرفته باشه چون ماهم مثل شما ماه پیش گرفتیم اما سه هفته ست دوباره ویروس جدید ...

اره میدونم ویروس ک هست ولی الرژی  شدید  از قبل داره یعنی قبلا ک کوچیکترین سرما خوردگی می‌خورد شب نمیتونه نفس بکشه انگار کلی خلط داره حتی یه ذره هوا از بینیش بیرون نمیا

یکسال پیش براش یه پتو گرفتیم چهار ماه طول کشید تا فهمیدم مال اونه ولی هر موقع سرما میخوره خیلی طول م ...

ممکنه به چیزی که قبلا حساسیت نداشته الان حساسیت پیدا کرده باشه از اتاق خوابش و رختخوابش شروع کن حذف کن ببین خوب میشه

الیاف پتوها و بالش چه پر باشه چه الیاف معمولا آلرژن هستند

عروسک پولیشی

حتما فردا فرچه جاروبرقی رو تمیز بشور و کل رختخوابشو جارو بکش و ملحفه هارو با شوینده کودک پودر یا مایع بشور

اما چند شب جاشو عوض کن تو یه اتاق دیگه با یه رختخواب دیگه بخوابونش

دوست من هیچ جوری خوب نمیشد تا فهمیدیم کاپشن خارجیش که کلی تعریفش رو میکرد توش پر داره بخاطر اون بود

سعی کن آلرژن رو حذف کنی

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
2706