2733
2739

سلام 

مهریمو احرا گذاشتم هزینه اعسارشم پرداخت کردم بعد رفتم سر خونه زندگیم الانم شوهرم گیر داده بیا بایگانیش کن چون اگه پیامک بیاد دباره باید بریم دادگاه دوس ندارم رضایت بدم چکار کنم حالا میگه حسابام باز بشه بیمه اینا ازاد میریز با دسته چکاش حالا چکار کنم بگم رضایت نمیدم همینطوری ولش کنم بعد دادگاهم نریم خود ب خود بسته میشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی مهریتو ببخشی؟هیچوقت نکن اینکارو شاید نقشش باشه

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

اگ رضایت بدی باید دوباره مراحل قانونیشو بری و هزینه و دوندگی 

بعدشم مالی داره انتقال بزنه دستت ب هیچی نمیرسه

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

حساب توقیف کردی اجرای احکام جداگانه پرونده باز شده ..و خود شعبه دادگاه هم جدا ...چون مهربه بر اساس سند رسمی هست رای محکومیت شوهرت صادر میشه مگر قبلش بری خودت پس بگیری 

2740

بگو چک صیادی بهت بده و حتما ثبتشو بزنه جلو چشمت 

بعد برو رضایت بده و چکم بزار سرحساب اگر برگشت بخوره تمام حساباشو مسدود میکنن و تا تو نخوای حساباش نمیتونه باز کنه و برداشت کنه

یعنی مهریه رو میخوای؟؟؟

خودش گفته مهرتم میدم ولی دوستانه 

الان هر روز پول میده اخر ماه میریزمش ب کارتم 

ولی دوسم ندارم رضایت بدم چون ی قولایی داده گفته تا عید عملیش میکنم هنوز عمل نکرده منم نمیخوام رضایت بدم

برا توقف  ماشین اقدام م‌کن ولی نزار پرونده بسته بشه اگر بسته بشه باید دوباره خدای نکرده ب این سختی اقدام کنی 

من گول خوردم بعد از. اجرا مهریه   رفتم آشتی. 

و ادامه ندادم ب پرونده 

ولی  ماشینش آزاد کردم 

هنوز بعد دوسال پروند مهریه باز بود 

خدا شاهده پول. نداشتم.  اجرا بزارم شانسی.  کارمنده گفت.  هنوز  مهریه بسته نشده

عشق💚  کاربری دست دو نفره   اوکی😃😃
همسرم مهریه من رو خودش داد .هیچ مشکل و اختلافی هم نداشتیم.گفت بهت بدهکارم و بهت مدیونم الان هم داری ...

میگی گذاشتم اجرا😐😐بعد میگی خودش داد 

اجرا گذاشتی طرف مجبور شده دیگه 🤣🤣🤣چه حرفا

تا حالا فکرشو کردی که خدا هم خسته‌شده از بس‌که دو طرفِ جنگ صداش کردن؟!
2706