2737
2734
عنوان

دیابت بارداری

245 بازدید | 18 پست

سلام خانما

چن روز پیش آز گلوگز دادم ۳ مرحله ای.

قند ناشتام ۱۰۲ هست که نوشته باید بین ۵۵ تا ۹۵ باشه.

مرحله دو ۱۷۸ که باید بین ۸۰ تا ۱۸۰ باشه 

مرحله سه ۱۳۴ که باید بین ۶۵ تا ۱۵۵ باشه.

به نظرتون چطوره؟

برا من روز دیگه وقت دکتر دارم

به نظرتون باید دوباره آز بدم

کسی بوده تو این شرایط دکتر چی گفته بهتون؟ 

منم آزمایش قند دادم هفته پیش که قند بعد نهارم بالا بود یک هفته رژیم گرفتم امروز آزمایش دادم همشون زیر نود بود 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته چند هستی 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
2728
2740
۲۸ عزیزم

به سلامتی نی نی ت رو بغل کنی ولی خواهر از من به شما نصیحت خیلی رعایت کن که بیاد پایین 

آزمایش دوباره که دادی چطور بود عزیزم؟بازم چن مرحله ای بود؟

بله این آزمایش ناشتا ودوساعت بعد صبحانه ودوساعت بعد نهار بود 

خیلی ممنونم. چیا خوبه به نظرتون؟چیا بخورم یا نخورم؟

قند کلا بزار کنار سیب زمینی ماکارونی وبرنج رو تو وعده شام حذف کن و سبزی رو زیاد مصرف کن میاد پایین