2737
2739

خا 

اهالی نی نی سایت. من اسم کاربرایی که باهاشون دعوام میشه یا بحثمون میشه رو یادم میره ، بازم ریپشون میکنم یا میرم به تاپیکشون 🥴اصلا به اسم کاربری توجه نمیکنم 😐دست خودم نیست. شما هم مثل منید؟؟

امروز رفتم سونوواژینال که اگه فولیکول بالغ داشتم اقدام کنم یه دونه فقط به دونه داشتم سایزش 22بود....اینقدخوشحال شدم فرستادمش واسه مامایی که تحت نظرش بودم....گفتم این سایزفولیکول واسه تعیین جنسیتم خوبه....گف نه جانم......🤕چرامن تخمکام اینجورین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
امروز رفتم سونوواژینال که اگه فولیکول بالغ داشتم اقدام کنم یه دونه فقط به دونه داشتم سایزش 22بود.... ...

جنسیت میخوای چی باشه مگه؟

🧿رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🧿

خوبه که سایزش

اهالی نی نی سایت. من اسم کاربرایی که باهاشون دعوام میشه یا بحثمون میشه رو یادم میره ، بازم ریپشون میکنم یا میرم به تاپیکشون 🥴اصلا به اسم کاربری توجه نمیکنم 😐دست خودم نیست. شما هم مثل منید؟؟
2740
خوبه که سایزش

میگه بدرد تعیین جنسیت نمیخوره...هنوز میخاستم آردا خونه آمپول رهاسازی بگیرم.....خوبه نگرفتم دوتاش هشتصدبود خاضربودم بگیرم این اینجوری گف پشیمون شدم

میگه بدرد تعیین جنسیت نمیخوره...هنوز میخاستم آردا خونه آمپول رهاسازی بگیرم.....خوبه نگرفتم دوتاش هشت ...

چطور میخوا تعیین جنسیت کنن.؟یعنی اینجوری میشه خودت جنسیت و انتخاب کنی؟مگه از اسپرم مرد جنسیت و انتخاب نمیکنن؟؟ فقط با تخمک زن لقاح پیدا میکنه. 

2706