2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پارسا🥰

داشتم فکر میکردم بعضیامون خیلی بی رحمانه داریم یه دردایی رو تحمل می کنیم، دردایی که خیلی بزرگ تر از قد و قواره ماست، ما هیچ وقت حق انتخابی براشون نداشتیم،این دردا زورشون خیلی بیشتر از لبخندامونه..دردایی که هر بار از خودت می پرسی چرا من؟؟؟!! و هر بار جوابی که هیچ وقت پیداش نکردی غمگین و غمگین ترت می کنه...در کل باید بگم آخرشم نفهمیدیم چی به چیه،،،ما دویدیم و نرسیدیم بعضیا نشستن و رسیدن🙂                         عضو گروه مانکن های زیبا                             وزن اولیه ۸۵٫۴۰۰ 😒 وزن قبلی ۸۳٫۴۰۰ 🥲 وزن جدید تو تاریخ (۹٫۲۹) ۷۹٫۴۰۰ 😁 وزن جدید تر تاریخ (۴۰۲٫۱۱٫۱۵) ۷۵😌 انشالله وزن هدف ۶۰😀
2738
خیلی دوست داریم ولی پسر عموش رادوین میترسم بگم از رو اسم ما کپی کرد

اصلا براتون مهم نباشه. من از همون اوایل ازدواج ب همسرم گفتم اسم بچه رادین دوس دارم بعد جاریم دو ماه زودتر از من زایمان کرد اسم پسرش گذاشت رادین. منم برام مهم نبود ک چی میگن هر چند اونام قرار بود آرشام بذارن بعد تغییر دادن .در هر صورت کلااااااااا مهم نیست چی میگن  

خدا حفظ کنه بیشتر میتونی پیشنهاد بدی

آرسِس

مارکیوا

کیاکسار

آراد

ارشاوین

باربد

بردیا

شاهان

شاهکار

آرشام

آرسان