2733
2739
عنوان

حامله ها یا اونایی ک یادشونه بیان

53 بازدید | 20 پست

بچه ها من نمیدونم چن هفتمه فقد بی بی زدم مثبت بود و رفتم از دادم مثبت بود فقد من سمته چپ تخمدانم یاهمون زیرشکمم درد میکنه هر از گاهیم کمرم شدید درد میکنه دکتر گف برو استراحت کن تو 16بان از دکتر اومدم  گف یه ماهه دیگ بیا نمیدونم چمه بدن درد  و خستگی هم دارم جز اینا علاعم دیگ ای ندارم حالته تهوع اینا ندارم نگرانممم کی اینطو بود🥺🥺

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم حالت تهو نداشتن ی چیز عادیه بعضیا دارن بعضیا ندارن ولی حتما خودت برو سنو بدون اینکه حتی دکتر بگه ی سنو برو  منم دکترم ننوشته بود سنو برام مثل تو درد داشتم ولی خون ریزی نداشتم رفتم دیدم دور جنینم هماتوم داره 

طبیعیه خستگی خ زیاااد و کمر درد زیاد

و اشتهای فوق العاده

من ب خاطر کمردردم کلا استراحت نیکردم تقریبا تا ۱۲ ۱۳ هفته داشتم کمر درد و بعدش خوب شد

و کصفه شبا بلن میشدم نون میخوردم میخابیدم یا میوه خخ

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
عزیزم حالت تهو نداشتن ی چیز عادیه بعضیا دارن بعضیا ندارن ولی حتما خودت برو سنو بدون اینکه حتی دکتر ب ...

هماتوم چیه؟؟؟؟؟؟ خطر داره؟؟ الا سالمه بچت؟

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍
2740

منم همینطور بودم ‌‌‌‌‌. یادش بخیر ...

اوایل بارداریم هی می‌خوابیدم و خسته بودم . کل روز خواب بودم باز شب طوری خمیازه می‌کشیدم انگار کوه کندم .

کمردرد و دلددرد رو هم گاهی داشتم

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

منم علاعمم همینه کمر درد دارم اما کمه با استراحت خوب میشه خیلیم خستم سینه دردم دارم حالت تهوع ندارم منم ۱۵ ابان تستم مثبت شد دکتر شیاف و قرص نوشت گفت دو هفته دیگ بیا 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
منم علاعمم همینه کمر درد دارم اما کمه با استراحت خوب میشه خیلیم خستم سینه دردم دارم حالت تهوع ندارم ...

چن هفته ای عزیزم؟؟ دقیقا علاعمت شبیه منه

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍
منم همینطور بودم ‌‌‌‌‌. یادش بخیر ... اوایل بارداریم هی می‌خوابیدم و خسته بودم . کل روز خواب ب ...

ادم خیلی نگران میشه با این دردا کمردرد بنظرت خطر نداره؟ 

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍