2737
2739
عنوان

بارداری موفق بعد از هیدروپس

4316 بازدید | 104 پست

دوستانی که به خاطر تجربه ی هیدروپس اومدید و نگران بارداری بعدی هستید 

من سابقه دو تاسقط زیر سه ماه و یه مرده زایی تو ۲۷ هفته به خاطر هیدروپس دارم

خداروشکر بارداری چهارمم به سلامت بچم رو بغل گرفتم.

اول از همه لطف و مهربونی خدا بود و بعد از خدا،انتخاب یه دکتر با وجدان و مسولیت پذیر خیلی کمک کننده بود 

خودم یه مدت دائما دنبال کسی بودم که هیدروپس رو تجربه کرده و بارداری بعدیش سالم بوده ، واسه همین تاپیک زدم که دین خودمو ادا کنم و کسانی که نگران تکرار هیدروپس هستن رو امیدوار کنم.

یکی از دوستام هم تجربه هیدروپس تو ۱۶ هفتگی رو داشت و خدا روشکر بارداری بعدیش بچش سالم به دنیا اومد.

توکل کنید به خدا و نگران چیزی نباشید.

هیدروپس چیه؟

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: 

آفرین بهترین دینی که میتونیم ادا کنیم آگاه سازی دیگرانه، 

من تجربه ی هیدروپس رو نداشتم ولی راجب مشکلات بارداری که خودم داشتم تاپیک زدم که دوستان در آینده استفاده کنن

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آب آوردن اعضای جنین مثل ریه و قلب و شکمش که باعث مرگ جنین میشه 

سلام عزیزم منم بچه اولم هیدروسفالی شد دومی هم هیدروپس که تو سیزده هفته سقط کردم الان می‌ترسم باز باردار بشم،دکترت داروی خاصی بهت داد؟اسم دکترت چی بود

سلام عزیزم منم بچه اولم هیدروسفالی شد دومی هم هیدروپس که تو سیزده هفته سقط کردم الان می‌ترسم باز بار ...

ای بابا چقدر سخت ، انشاالله به بهترین شکل برات جبران میشه 

من زنجان هستم پیش پریناتالوژیست میرفتم 

داروی خاص که تو بارداری آسپرین و آنوکسا داشتم ولی خب بارداری قبلیم هم که هیدروپس شد اون موقع هم آنوکسا داشتم ولی آسپرین نداشتم

2740
سلام اسی خوبی خوشحالم که بارداری موفقی داشتید من دیروز دومی سقط هیدروپس داشتم شما قبل بارداری هم این ...

سلام عزیزم خیلی متاسفم بابت این اتفاقی که براتون افتاده و با تک تک سلول های وجودم درکتون میکنم و امیدوارم خدای بزرگ و مهربون به بهترین شکل ممکن براتون جبران کنه

این داروها رو فقط تو دوران بارداری مصرف میکردم 

سلام اسی خوبی خوشحالم که بارداری موفقی داشتید من دیروز دومی سقط هیدروپس داشتم شما قبل بارداری هم این ...

درخواست دوستیتون رو قبول کردم 

هر سوالی داشتم تا اونجا که اطلاعات داشته باشم در خدمتتون هستم

2706