2737
2739
عنوان

حلقه زدن و پریود شدن

275 بازدید | 16 پست

۷ ماهه بچه دار شدم چون تو دوران شیردهی هستم ۴ ماهه پریود نشدم چند روزه حلقه زدم دو روز دل درد شدید گرفتم و الان پریود شدم یعنی بخاطر حلقه بوده و ضررش یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حلقه کمر

من تو شیردهی اصلا نمیشدم   دوتا شیردهی پشت هم داشتم سرجمع چهار یا پنج سال پریود نشدم 

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹
2738
خوبه که پریود شدی   خیلی محکم   حلقه نزن آروم بزن  

یخورده میترسم باردار بوده باشم جلوگیری داشتیم اما بی بی چکم هاله انداخت رفتم سونو گفت بچه نمیبینم زیر ۵ هفته نشون نمیده برو ازمایش منم رفتم ازمایش اما پریود شدم یه کم نگران شدممیگم نکنه بچه بوده حلقه زدم از بین رفته

من تو شیردهی اصلا نمیشدم   دوتا شیردهی پشت هم داشتم سرجمع چهار یا پنج سال پریود نشدم

منم تا سه ماه پاک نشدم ولی بعدش چهار ماه نشدم تا الان یخورده نگرانم میگم نکنه باردار بودم حلقه زدم سقط شده

منم تا سه ماه پاک نشدم ولی بعدش چهار ماه نشدم تا الان یخورده نگرانم میگم نکنه باردار بودم حلقه زدم س ...

نه طبیعیه   تا وقتی شیر میدی  همینجور بی برنامه س

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹
2706