2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه مدرسه ای دارن کمک...

497 بازدید | 37 پست

سلام خواهرا خوبین اونایی که بچه مدرسه ای دارن میتونن راهنماییم کنین🥲 بچه ام کلاس دومه امروز معلمش پیام داده اصلا به حرفم گوش نمیکنه کتاباشو در نمیاره به زور نشونم میده حتما بهش تذکر بدید ریاضی هم خیلی ضعیفه باهاش کار کنید خیلی‌ها ناراحتم  آخه تو خونه که خیلی مهربونه و حرفمو گوش میده خیلی تعجب کردم ریاضی هم میدونم ضعیفه ولی بچه تا مشقاشو تمام کنه خسته میشه کی کار کنم نمی دونم‌چی به معلمش بگم 😢😢😢😥😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

علتش رو پیدا کن 

با بچت صحبت کن تا علت کارش رو پیدا کنی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین اینکه بچه تو‌ کلاس همکاری نمیکنه رو معلم باید پیگیر باشه 

تو که اون لحظه تو کلاس نیستی 

اما در مورد ریاضی آخر هفته‌ها باهاش کار کن

ازش بپرس ببین چه مشکلی با معلم داره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

سلام خواهر منم گاهی معلمش تذکرایی بهمون میده با این تفاوت که تو خونه هم اذیت میکنه 

رسیدگی کن کم کاری نکن اما نه خودت نه دخترت و اذیت نکن وظیفه شما اینه که مادر خوبی باشی سخت نگیری ک ازت فرار کنه

2740

به بچه بروز ندین معلمش چیا گفته ، به صورت کاملا عادی ، یه وقتایی همینجوری بگین من مطمئنم تو توی مدرسه هم مثل خونه مهربون و حرف گوش کنی ، براش از خوبیای مدرسه رفتن و دوست پیدا کردن بگین ، بگین معلمتون مثل من تو رو دوست داره و اگه چیزی می گه بهتره به حرفش گوش کنی ، در مورد ریاضی هم شبی ۵ تا دونه تمرین باهاش حل کنین ، بعد ۲ هفته نتیجشو میبینین

عزیزم با بچت حرف بزن سعی کن نرمش کنی واسش پاداش تعیین کنی ک اگ گوش دادی فلان چیزو می‌خرم اینا

عزیزم بهش میگم میگه باشه دیگه گوش میدم ولی ذاتا یکم بازیگوش و حواس پرته بخدا اینقدر خجالت کشیدم ولی من که تو کلاس نیستم نمی‌دونم چیکار کنم

سلام مامان عزیز .. شاید بچتون ازیه چیزی تو مدرسش ناراضی سعی کن دوستانه مثلا ببریش پارک تنهایی باهم یا بازی کنی باهاش بگی مثلا میدونستی من بچه که بودم یه دوست تچ مدرشه داشتم اذیتم میکرد سرو حرفو باز کنی بببنی دوستی تو مدرسه اصلا داره یا تنهاشت ؟ اگه دارع اذیتش میکنه یانه ؟ بچه شما ذاتا لجباز نیست پس داره بصورت غیر مستقیم با یه حرکت مدرسه مخالفت میکنه شایدم از معلمش ناراضیه معلم بهش چیزی گفته روحیش حساسه بگرد دنبالش چون مهمه. خیلی مهمه بچه ارامش داشته باشه تو محیط .. درباره ریاضیم خودت کار کن باهاش ... البته اگه میتونی 

دو روز تعطیلی آخر هفته ها رو یه وقت بذار واسه مرور و تمرین ریاضی تدریس شده تو همون هفته.... 

در ضمن با بچه ت صحبت کن ببین مشکلش چیه تو مدرسه و سر کلاس... 

من حس میکنم یه چیزی ناراحت یا اذیتش میکنه که سرپیچی میکنه

معلمشو دوست داره؟؟؟ 

ازش بخواه واست حرف بزنه تا سر در بیاری مشکلش چیه... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

منم اول ماه معلم پسرم همین حرفا رو به من زد منم خیلی تعجب کردم ولی وقتی پسرم اومد خونه بهش گفتم اگه ده تا امتحان بدون غلط بیاری و من از معلمت بپرسم صددرصد ازت راضی باشه هر جایزه ای که دوست داشت باشی به انتخاب خودت برات میخرم الحمدلله حرف گوش کن تر شد و دقتت تو امتحان و املا بیشتر

شاید از معلمش خوشش نمیاد و لج میکنه،  باهاش صحبت کن با آرامش،  پسر منم کلاس دومه خب مشقشو ک نوشت نیم ساعت باهاش ریاضی کار کن اگه هم وقت نمیشه ۵شنبه جمعه تعطیله ریاضی رو کار کن دو روز وقت داری ، حواست باشه از الان یاد نیگیره بره بالاتر دیگه نمیتونه ها، مدرسه اگه کلاس تقویتی داره حتما بزار بره

2706